reklamı kapat

POPÜLER

Philips Hue Phoenix

Philips’ten yeni akıllı lamba serisi: Hue Phoenix

Philips, özel tasarımlı lambaları Hue Phoenix’in duyurusunu gerçekleştirdi. Geçtiğimiz yılın mart ayında WertelOberfell ve STRAND + HVASS imzasını taşıyan 3D yazıcı ürünü lambalarıyla ilgi odağı olan firma, şimdi de yeni lambaları Hue Phoenix ile iddialı geliyor.

Philips’in yeni lambaları Hue Phoenix, sıcak ve soğuk renk aralığında sadece beyaz tonları kullanıcılara sunuyor. Farklı renk tonlarını ayarlamak ise Philips Hue Phoenix’te ne yazık ki mümkün değil. Kullanıcıların daha sağlıklı olacağı vaadinde bulunan Philips Hue Phoenix’te enerjik, konsantre, okuma ve rahatlama olmak üzere dört farklı ışık manzarası bulunuyor.  

Philips Hue Phoenix
Evden uzak olsanız dahi özel uygulama sayesinde iOS ve Android cihazlar aracılığıyla kontrol edilebilen Hue Phoenix, IFTTT gibi ek yazılımlarla saat ve gün bazında programlanabiliyor. Duvarda, masaüstünde, tavanda veya spot olarak kullanılabilen Philips Hue Phoenix, bu yılın nisan ayında Avrupa’da piyasada olacak. Philips Hue Phoenix’in spot lambası 49 eurodan, duvar lambası 129 eurodan, masa lambası 179 eurodan, tavan/sarkık lambası ise 349 eurodan satışa sunulacak.

Philips Hue Phoenix
Philips Hue Phoenix
Philips Hue