reklamı kapat

POPÜLER

Philips Hue
Philips Hue

Philips’ten uyku sorununu ortadan kaldıran akıllı ampul

Philips akıllı aydınlatma sistemlerini yeni bir üyeyle genişletti. Şirketin Philips Hue white ambiance olarak lanse ettiği yeni ampulü daha iyi bir uyku uyuma vaadinde bulunuyor. Uyku sorununu ortadan kaldırmayı hedefleyen ampul, beyaz ışığın her tonunu sunuyor.

6.500k – 2.200k aralığında renk sıcaklığına sahip olan ampul, hem kullanıcıların daha doğal şekilde uyanmasına hem de daha konforlu bir şekilde uyumasına imkan tanıyor. iOS 9.3 ile birlikte gelen Night Shift özelliğinde de olduğu gibi ampul düşük ışık modundayken  göz yorgunluğuna neden olan mavi ışık yüzeyini azaltıp kullanıcılara konforlu bir deneyim vadediyor. Diğer Philips Hue ampuller gibi iOS ve Android’li cihazlar üzerinden kontrol edilebilen Philips Hue beyaz ambiyans, HomeKit desteği sayesinde kullanıcıların ampulleri Siri yardımıyla sesle kontrol etmelerine de yardımcı oluyor.

Philips Hue beyaz ambiyans set  iki adet ampul, bir adet ışığı açma, kapama  ve karartma özelliği sunan anahtar ve HomeKit destekli Hue Bridge 2.0’la birlikte geliyor. Philips Hue beyaz ambiyans seti bu yılın ilkbahar aylarında satışa sunulacak. Setin satış fiyatı ise henüz netlik kazanmadı.