reklamı kapat

POPÜLER

Philips Hue Play HDMI Sync Box
Philips Hue Play HDMI Sync Box
Philips Hue Play HDMI Sync Box

Philips Hue dünyasına her cihazı sürece dahil eden yeni ürün

Akıllı aydınlatma ürünleriyle pazarın en büyüklerinden birisi halini alan Philips, bu sefer Hue Play HDMI Sync Box ile karşımızda.

Philips Hue serisi birçok farklı aydınlatma ürün bulunuyor. Özel bir kontrol ünitesiyle telefonlara, bilgisayarlara veya televizyonlara bağlanabilen bu ürün, ortamınıza hiç olmadığı kadar akıllı şekilde renk katıyor. İşte bunların hepsini kaynak seçmeksizin kontrol etmek için hazırlanan yeni ürün, firma tarafından Hue Play HDMI Sync Box olarak isimlendiriliyor. Temel olarak siyah renkli ufak bir kutu olan ürün, televizyon ile oyun konsolu, medya ya da Blu-Ray oynatıcı arasına giriyor. Burada HDMI üstündem bağlantı kuran ürün, araya girdiği için tüm sinyalleri oynatılan içerikteki yani renk verisini okuyabiliyor. Bundan sonra ise eğlenceli kısım başlıyor. Hue Play HDMI Sync Box ile tüm bağlı Hue ürünleri televizyonda izlediğiniz / gördüğünüz görüntüye uygun olarak renk değiştirebiliyor. Yani destekli Hue ürünler ile Ambilight deneyimini tüm odaya yayan cihaz, 4K 60 Hz ve HDR 10 desteklerini veriyor. Ürün 10 farklı Hue bağlanabiliyor ve Hue Bridge ile telefonlar üstünden kontrol sunuluyor.

Philips Hue dünyası büyüyor

Hue Play HDMI Sync Box ile çıtayı daha da yükselten firma, hali hazırda Hue aydınlatma sistemine sahip kişileri oldukça sevindiriyor. Burada özellikle Hue sistemleri kullanamayan konsol sahipleri mutlu olacak gibi görünüyor. Ancak bu ürünün oyunlarda gecikme yapıp yapmayacağı merak uyandırıyor. Çünkü sinyal kutunda geçiyor. Bu konuda testlerin görülmesi gerekiyor. Modelin fiyatı ise tam 230 dolar seviyesinde. Yine ucuz bir Hue ürün karşımızda bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir

iPhone 11 Pro’lar için yapılan ilginç video