reklamı kapat

POPÜLER

Philips Hue

Philips’in akıllı ampulleriyle eğlence deneyimi artıyor

Philips, Philips Hue ekosisteminde yapılan bazı yeni yazılım özellikleri ve geliştirmelerinin duyurusunu CES Fuarı’nda gerçekleştirdi. 

Yapılan güncellemelerle kullanıcılar bundan böyle günlük ev içi aydınlatmalarını zengin deneyimlere dönüştürebiliyor ve evlerinin her yerinde ışığı yepyeni amaçlarla kullanabiliyor. Geribildirimler sonucu geliştirilen yeni yazılım sayesind Hue ampuller oyun, film ve müzik içerikleriyle senkronize oluyor. Şirketin ilk iş birliği yapacağı şirket ise oyun aksesuarlarıyla tanınan Razer.

Philips Aydınlatma, yeni Hue eğlence özelliğine ek olarak 2018’in ikinci çeyreğinde ise her türlü Windows 10 ya da macOS High Sierra tabanlı bilgisayarda çalışacak olan bir uygulama olan Hue Sync’i piyasaya sürecek. Hue Sync ile bilgisayarda oynanan tüm oyunlar, izlenen tüm filmler ve dinlenen tüm müzikler için anında ve yoğun bir ışık gösterisi komutu oluşturularak kullanıcıların içerikten daha fazla keyif alması sağlanacak.

Philips yepyeni Hue uygulamasını kullanıma sunuyor

Şirket, 2018 ikinci çeyreğinin başlarında iOS ve Android için yeniden tasarlanan Hue uygulamasını kullanıcılarına sunacak. Yeni uygulamad  kullanıcıların evlerini daha akıllı ve kolay bir şekilde aydınlatmalarını sağlayan mevcut özellikler geliştirilmiş durumda. Yeni uygulama günlük kullanımda iyileşme sağlarken hem Hue aksesuarları hem de Hue Entertainment partner şirket entegrasyonlarının kurulum ve entegrasyonunu sorunsuz hale getirecek.