reklamı kapat

POPÜLER

San Yuan Concept

Fuarın en ilginç otomobiliyle tanışın; San Yuan Concept

Tayvan merkezli bir ekip tarafından geliştirilen San Yuan Concept, tasarım dinamikleri ile akılda kalıcı olma konusunda çok zorluk çekmeyecek.

Uzun süredir merakla beklenen önemli modellere ev sahipliği yapan Frankfurt Otomobil Fuarı, bu alanda dünyanın en önemlilerinden birisi olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıllara oranla piyasanın değişen trendleri üzerinden kendisinde de farklılılar hissettiğimiz organizasyon için önümüzdeki yıllar da benzer eğride değişimler göreceğiz. Küresel üreticilerle birlikte yarışın bir ucundan tutmak için çalışmalarını sergimelemek isteyen markalar için de çok önemli bir sınav konumunda olan fuarda, zihinlerde yer edinme konusundan çok zorlanmayacak modeller de kendisine yer buldu. Tayvan merkezli bir ekip tarafından geliştirilen San Yuan Concept projesi, önümüzdeki yıllarda seri üretim olarak da asfalt üzerinde karşımızda olacak.

San Yuan Concept

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

San Yuan Concept farklı detaylarıyla dikkat çekiyor

Yamaha ortaklığı ile kuruluş sürecinin 1984 yılına kadar dayandığını gördüğümüz şirket yaklaşık 10 yıl önce 30 milyon dolarlık bir yatırımla ivmelenme hamlesi gerçekleştirdi. Kurulan üretim tesisi ile birlikte geleceği için önemli bir hamle gerçekleştiren markanın Frankfurt’taki projesi oldukça ilginç detaylardan oluşuyor. Coupe-crossover temelli bir araç olarak geliştirilen konsept, tasarım çizgileriyle pek de alışık olmadığımız bir karaktere sahip. Kokpit kısmında nispeten daha güncel trendler üzerinden bileşenler barındırsa da, konsolda kullanılan parçalı tasarım yapısı için yine “farklı” nitelendirmesini yapmadan geçmek bir hayli güç. Şimdilik güç ünitesi hakkında herhangi bir detayı da paylaşılmayan San Yuan Concept, bu yılın Frankfurt Otomobil Fuarı için kenara yazılabilecek projeler arasında.