reklamı kapat

POPÜLER

Opel severleri Frankfurt Otomobil Fuarı’nda neler bekliyor?

Alman üretici Opel, önümüzdeki ay meraklıları ile buluşacak olan Frankfurt Otomobil Fuarı öncesi bekleyenleri heyecanlandırıyor.

Frankfurt Otomobil Fuarı’na sayılı günler kala hem üreticilerin hem de otomobil severlerin heyecanı doruklara ulaştı. Fuar için çalışmalarını sürdüren Opel de sevenleri için hummalı bir çalışma içerisinde. Alman üretici bu güne kadar ürettiği en verimli Astra’yı bu fuarda tanıtacak. Model hakkında fazla bir bilgiye sahip değiliz ancak hibrid motor seçeneğinin olabileceği gelen dedikodular arasında. Opel Astra’nın yanında yeni Corsa‘da bizleri Frankfurt’dan selamlayacak. Özellikle yeni Clio’nun çıkışının ardından bu model için beklentiler de iyiden iyiye artmış durumda. Corsa ile ilgili bir diğer haber de “Corsa-e “ adında tamamen elektrikli bir modelin sahneye çıkacağı. Marka ile bildiğimiz son gelişme ise Grandland X Hybrid4 hakkında. Opel’in ilk PHEV modeli olma özelliğini taşıyan Grandland X Hybrid4’un yaklaşık 300 beygir olacağı söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Opel Corsa için yurt dışı fiyatları açıklanmıştı

Birkaç hafta öncesinde makyajlanan Astra için fiyat bilgisi paylaşan Opel/Vauxhall İngiltere, şimdi de merakla beklenen yeni Corsa ile karşımızda. Haziran ayından beridir elektrikli versiyonuyla gündeme gelmeye başlayan ve sonrasında standart versiyonlarıyla da karşımıza çıkan 2020 Opel Corsa, Türkiye’den de hatırı sayılır bir kesimin beklediği otomobiller arasında. Ülkemizdeki otomobil pazarının yaşadığı önemli duraksamadan pay alıp almayacağı merak edilen PSA tabanlı yeni jenerasyon İngiltere’de de önemli bir konumda. Nitekim baktığımızda giriş seviyesinde donanım, 74 beygir güç üreten 1,2 litrelik motor ve 5 ileri manuel şanzıman kombinasyonu için 15.550 sterlin gibi bir fiyatın belirlendiğini görüyoruz. Bu da Türkiye için, vergiler hariç günümüz kuruyla yaklaşık 105.500 TL demek.

İlginizi çekebilir

Türkiye Avrupa dördüncüsü; SEAT Leon rekor satış adedini geride bıraktı