reklamı kapat

POPÜLER

Opel Corsa GS Line
2020 Opel Corsa

Efsanenin izleri son jenerasyonda; Opel Corsa GS Line asfalta hazır

Frankfurt Otomobil Fuarı ile birlikte ailenin seçenekleri arasına dahil edilen Opel Corsa GS Line, dikkat çekici özelliklere sahip.

Yeni jenerasyonuyla son dönemlerini unutturacak bir kimliğe bürünen Opel Corsa için geri sayımımız devam ediyor. PSA satın almasının ardından ciddi bir ivmelenme gerçekleştiren Opel’in belki de en önemli kozu olacak olan Corsa, bu alanda elini güçlendirmeye devam ediyor. Frankfurt Otomobil Fuarı ile birlikte versiyonlarına bir yenisi daha ailenin kompakt üyesi, esintisini efsane GSi‘dan alacak. Astra ailesinde sunulan sportif versiyonun eski zamanda olduğu gibi donanım paketi olarak yansıtıldığı Opel Corsa GS Line, performans karakterini aracında görmek isteyenlerin ilgisini kolaylıkla çekecek gibi görünüyor. Özellikle metalik kırmızı gövde rengiyle birlikte çok daha alımlı görünen paket, üst seviye motor seçeneğiyle kombin edilecek.

2020 Opel Corsa

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Opel Corsa GS Line hakkında bilmeniz gerekenler

GS Line paketinin Corsa’ya getirdiği görünüm detayları gövde üzerindeki temel taşlar üzerine oluşuyor. Tamponlardan başlayarak tüm panellere yansıyan bu detaylar arasında farklı tavan rengi, krom egzoz çıkışları ve özel tasarım alaşım jantları en üst noktaya yazabiliriz. Kokpit bölümünde devamlılığı sağlayacak olanlarsa; performans odaklı koltuklar, deri kaplama direksiyon, alüminyum pedallar ve kırmızı renk dokunuşları olacak. GS Line paketiyle Corsa’yı tercih etmek isteyenlerin motor seçeneği olaraksa karşısına 1,2 litrelik turbo üç silindir çıkıyor. 130 beygir güç ve 230 Nm tork üreten bu makine aracı 8,7 saniyede 0’dan 100’e eriştirebilecek nitelikte. Teknik veriler arasında maksimum hız noktasına yansıyansa 208 km/s. 100 kilometrede ortalama 5,6 litrelik yakıt tüketimi yaptığı söylenen Corsa GS Line, sürüş modları ile de kullanıcılarına farklı bir dinamizm sunma iddasını taşıyor.