reklamı kapat

POPÜLER

BMW Concept 4
BMW Concept 4
BMW Concept 4
BMW Concept 4
BMW Concept 4
BMW Concept 4
BMW Concept 4

Gelecek gösterimi; kışkırtan tasarımıyla BMW Concept 4 [Video]

2019 Frankfurt Otomobil Fuarı kapsamında bir konsept model daha görücüye çıktı. Alman devi tarafından BMW Concept 4 tanıtıldı.

Alman otomobil devleri 2019 Frankfurt Otomobil Fuarı‘nı elbette es geçmiyor. Mercedes-Benz sonrasında BMW de özel bir konsept ile karşımızda bulunuyor. Fuar kapsamında göz alıcı kırmızı rengiyle görücüye çıkarılan Concept 4, firmanın tam anlamıyla geleceğini gözler önüne seriyor. Bu modelin 2020’de gelecek yeni 4 serisi için bir ön gösterim olduğu aktarılıyor. Bunun üstünden gidildiği zaman araç gerçekten kışkırtıcı görünecek izlenimi oluşturuyor. Çünkü hazırlanan konsept gerçekten kendisine baktırmayı biliyor. Devasa böbrekler üstüne kurulan tek kapılı konsept, 21 inç jantlarıyla sportif çizgisini pekiştiriyor. Teknik olarak hiçbir detayın paylaşılmadığı BMW Concept 4, sadece tasarımsal olarak ses getirmesi için hazırlanmış versiyonlar arasında yer alıyor. Peki araç bunu sağlayabiliyor mu? Görünüşe bakılırsa sonuna kadar sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BMW Concept 4 özellikle rengiyle kendisine hayran bırakıyor

Keskin çizgilerin kullanıldığı otomobilin, 2020 ortasında gelecek ana sürümünde bir tamamen elektrikli altyapı sunması beklenmiyor. 2020 4 serisinin turbo destekli 2 litre 255 beygir, 3 litre 380 beygir ve M versiyonuyla 3 litre 444 ila 500 beygir arasında güçler sunacak motor seçenekleriyle lanse edileceği tahmin ediliyor. Seri üretime girecek olan sürümün Concept 4 ile oldukça benzer olacağını aktaran Alman devi, şu an fanlarını oldukça heyecanlandırmış gibi görünüyor.

Video