reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Top Boy Drake

Sevdiği dizi iptal edilince Netflix için satın alan şarkıcı [Video]

Sevdiği dizinin yayından kaldırılmasını kabul edemeyen şarkıcı Drake çözümü diziyi Netflix için satın almakta buldu.

Son günlerde herkesin dilinde ikinci sezonu iptal edildiği için Netflix cephesine geçiş yapan Top Boy bulunuyor. Yakın zamanda bir sürü popüler seriyi iptal etmiş olan Netflix’in bu diziyi neden hayata geçirdiğini sorguluyor olabilirsiniz. Ancak bu sefer teşekkür edilmesi gereken taraf popüler çevrim içi yayın servisi değil şarkıcı Drake. Şarkıcının en sevdiği dizilerden biri olan Top Boy’un iptal edilmesi sonucu her hayran gibi bunu kabul edemeyen Drake, durumu çözmek için kolları sıvamış ve dizinin haklarını satın almış. Baş yapımcılığını da üstlenen şarkıcı, dizinin Netflix’e gelmesini de sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix yeni suç dizisine Drake sayesinde kavuştu

Diziyi ise daha önce duymuş ve unutmuş olabilirsiniz. Çünkü dizi aslında 2013 yılında iptal edilmiş. Netflix’le 10 bölümlük anlaşma sağlayan şarkıcı “Başta dizinin benim için önemini düşündüm. ‘Bunun geri gelmesine ihtiyacım var.’ diyordum. Sonra fark ettim ki diğer insanlar için de çok fazla şey ifade ediyormuş.” diyor.

Şarkıcının dizide görünüp görünmeyeceği ise şimdilik bilinmiyor. 2011’de yayın hayatına başlayan dizi Dushane ve arkadaşı Sully’nin yer altı suç dünyasındaki hikayesini işliyordu. 2012’de BAFTA ödülü kazanmasına rağmen dizinin ipi 2013’te çekilmişti. Drake’in vazgeçemediği dizinin yeni sezonu 13 Eylül‘de Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Dizinin ilk iki sezonu da yine aynı gün platformda olacak. Daha önce izlemediyseniz ve yeni bir suç dizisi arıyorsanız Top Boy aradığınız dizi olabilir. Dizinin fragmanını haberin üzerinden izleyebilirsiniz.