reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Black Mirror The One

Black Mirror’ı aratmayacak yeni Netflix dizisi: The One

Netflix, Black Mirror serisini aratmayacak yepyeni bir bilim kurgu dizisi hazırlığında. The One, size en uygun partneri DNA’nızdan çözüyor.

Black Mirror 4. sezonda Hang the DJ bölümünü izlediyseniz Netflix üzerinde yayınlanacak yeni dizi The One konsept olarak hoşunuza gidebilecek bir bilim kurgu macerası sunuyor. John Marrs‘ın aynı isimli kitabı üzerinden uyarlanan dizi, teknolojinin hayli geliştiği bir gelecekte ideal eşinizi bulmanın bilimsel bir yolunu sunuyor. Basit bir DNA testiyle beraber sistem size genetik olarak en uygun eşi belirliyor. Ancak bu da bazı soruları beraberinde getiriyor. Dışarılarda bir yerde size daha uygun biri olabilir mi? Genetik kodlarınız size uygun eşi bulmak için yeterli mi?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Teknolojik dayatmalar

İlgi çekici bir konsept üzerine kurulan diziyi Misfits’in yaratıcısı Howard Overman üstleniyor. Overman’ın baş yapımcılığın yanı sıra senaryo kısmında da yer alacağı belirtiliyor. Dizinin diğer yapımcıları arasında Johnny Capps ve Julian Murphy yer alıyor. Projenin kaç sezonluk planlandığı şimdilik net değil. Ancak Netflix, ilk sezon için 10 bölümün siparişini vermiş durumda.

Dizinin diğer detayları ise belirsiz. Henüz ne çekim tarihi ne de oyuncu kadrosuna ilişkin bir bilgi bulunuyor. Bu durumda diziyi 2019’un ikinci yarısında veya 2020’nin başlarında görme ihtimalimizin yüksek olduğunu belirtelim.

İlginizi çekebilir

Black Mirror 4. sezon Hang the DJ fragmanı