reklamı kapat

POPÜLER

Lost tadında bilim kurgu Netflix dizisi: The I-Land

Lost tadında bilim kurgu Netflix dizisi: The I-Land [İzle]

Netflix kütüphanesine yepyeni bir bilim kurgu dizisi geliyor. The I-Land, ilk bakışta akıllara televizyonun unutulmaz yapımlarından Lost dizisini getiriyor.

Uzun zamandır finaline rağmen Lost benzeri bir dizi arayışındaysanız, alternatif Netflix cephesinden geliyor olabilir. Platformun yeni orijinal bilim kurgu dizisi The I-Land hem konusu hem de ilk fragmanıyla fazlasıyla Lost’u anımsatıyor çünkü. Hikaye bir grup yabancının ıssız bir adada uyanmasıyla başlıyor. Daha sonra büyük bir deneyin ya da oyunun içinde olduğunu anlayan kahramanlarımız hayatta kalmanın ve bu çarkı kırmanın bir yolunu arıyor. Dizinin resmi özeti ise şu şekilde: “Seçildiler… Sınandılar… Bir grup yabancı, çok geçmeden cennetin hiç de göründüğü gibi olmadığını anlayacak. Gerilim dolu yeni Netflix mini dizisi, The I-Land’de görünenin ardında hangi karanlık gerçeklerin saklı olduğunu keşfedin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lost benzeri Netflix dizisi sonbaharı karşılıyor

Yer yer Açlık Oyunları tadını da yakalayabileceğini düşündüğümüz yapımın fragmanında Lost referansı dahi bulunuyor. Karakterlerden biri uyanıp adada olduğunu fark ettiğinde “Ne yani, uçağımız mı düştü?” diye soruyor. 10 yabancıyı adada buluşturan dizide Natalie Martinez, Kate Bosworth, Alex Pettyfer, Kyle Schmid, Bruce McGill ve daha fazlası yer alıyor. Dizinin ilk sezonu 7 bölümle sonbaharı karşılayan yapımlardan. 12 Eylül‘de platformdaki yerini alacak olan dizinin fragmanını haberin üzerinden izleyebilirsiniz. Dizinin kütüphanedeki sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Netflix’in Eylül 2019 ajandası