reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Marvel dizisi Jessica Jones 3. sezon

Netflix veda ediyor; son Marvel dizisi için geri sayım

Netflix, Marvel dizilerine vedasını haziran ayında tam anlamıyla gerçekleştiriyor. Son dizi de final sezonuyla yayına girmeye hazırlanıyor.

Netflix, yayınlamadığı son Marvel dizisinin yeni sezonunu nihayet yayınlamaya hazır. Resmi Twitter hesabından paylaşılan ve haziran ayında öne çıkan yapımları listeleyen gönderide Jessica Jones 3. sezon bölümlerinin önümüzdeki ay yayınlanacağı müjdelendi. Ancak tüm diziler için net bir tarih bilgisi paylaşılırken, Jessica Jones için şimdilik “Çok Yakında” ibaresi yer alıyor. Bildiğiniz gibi Netflix’in elindeki tüm Marvel dizileri iptal edilmiş durumda. Bu iptal kararı paylaşılırken, Jessica Jones 3. sezon bölümlerinin yayınlanacağı da duyurulmuştu. Ancak bu sezondan sonra dördüncü bir sezon gelmeyeceği kesinleşmiş durumda. Platform halihazırda çektiği son içerikleri de yayınladıktan sonra vedasını gerçekleştirecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

12 Kasım‘da ilk olarak Amerika’da kullanıma sunulacak olan Disney+ ise bu kahramanların hikayesini yeniden değerlendirir mi bilemiyoruz. Ancak Marvel’ın çatısı altında birkaç yeni dizi bizlerle buluşacak. Disney+’ın aylık 6,99 dolar abonelik fiyatına sahip olacağı bilgisini de ekleyelim.

Haziran ayında Netflix kütüphanesinde başka neler var

Atılan bu tweet’teki tüm yapımlar ise Türkiye’ye gelmeyebilir. Birkaç gün içinde Türkiye için de haziran ajandasının yayınlanması bekleniyor. Ancak Netflix’in orijinal içeriklerinin geleceğini söyleyebiliriz. Yani Black Mirror 5. sezon, Dark 2. sezon, 3% 3. sezon gibi yapımlar Türkiye’de de yer alacak. Ancak örneğin Spider-Man: Into the Spider-Verse bize hemen haziranda gelmeyebilir. Bunun için şimdilik Türkiye’ye özel hazırlanan resmi yayın takvimini beklemek durumundayız.

İlginizi çekebilir

Dizinin 2. sezon fragmanı