reklamı kapat

POPÜLER

Jessica Jones 3. sezon

Netflix’ten beklenen Jessica Jones 3. sezon duyurusu [Video]

Netflix’in son Marvel dizisi olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Jessica Jones 3. sezon bölümleriyle çok yakında karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Son bölümler için fazla beklemeyeceğimiz netlik kazandı.

Aslında Marvel dizilerinin Netflix macerası büyük heveslerle başlamıştı. Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist’i önce kendi dizilerinde tanıma fırsatı elde ettik. Ardından kahramanlarımız The Defenders ile bir araya geldi. Tek sezonluk bu macera beklentileri karşılayamadı. Üzerine Disney stüdyolarının Netflix’e rakip olacak Disney+ platformunu duyurmasıyla süreç değişti. Önce The Defenders sonra da diğer diziler teker teker iptal edildi. Jessica Jones da iptal edilen diziler arasında yer alıyor. Fakat dizinin üçüncü yani son sezonu henüz izleyici karşısına çıkmadı. Uzun zamandır son bölümlerin ne zaman geleceğini merak ediyorduk. Netflix yaptığı duyuruyla hem üçüncü sezon yayın tarihini hem de özeti bizlerle paylaştı.

Jessica Jones 3. sezon özeti

Netflix’in paylaştığı üçüncü sezon özeti şöyle: “Jessica Jones’un yolu inanılmaz zeki bir psikopatla kesişiyor. Onu alt edebilmek için Jessica ve Trish’in aralarında yaşananları bir kenara koyup birlikte çalışması gerekiyor. Yaşanan büyük bir kayıp ikili arasındaki fikir ayrılığını ortaya koyuyor. Böylece ikisi hayatlarını tamamen değiştirecek bir şekilde karşı karşıya geliyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Son bölümler 14 Haziran’dan itibaren Netflix’teki yerini alacak. Paylaşılan duyuru videosunu ise haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.