reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Netflix Jessica Jones

Netflix’ten Jessica Jones müjdesi

Marvel’ın Netflix dizilerini yakın zamanda bırakmaya niyeti yok gibi görünüyor. Jessica Jones için beklenen haber açıklandı.

Advertisement

Geçtiğimiz ay kadınlar gününde 2. sezonu bizlerle buluşan Jessica Jones, Netflix’in popüler Marvel dizileri arasında yer alıyor. Hararetli bir sezonun ardından ucu açık bir sonla tamamlanan dizi, yeni bir sezon için umutları yeşertmişti. Aradan geçen yaklaşık 1 aylık sürecin ardından Netflix beklenen müjdeyi verdi. Jessica Jones tıpkı Daredevil gibi 3. sezonuna kavuşacak. Krysten Ritter‘ı bir kez daha Jones olarak göreceğimiz 3. sezon bölümlerinde Trish Walker rolüyle Rachael Taylor’ın, Jeri Hogart rolüyle Carrie-Anne Moss’un ve Malcolm Ducasse rolüyle de Eka Darville’in döneceği kesinleşti. Yeni sezonun diğer karakterleri gizemini korurken bir önceki sezonda yer alan ve Jones’un hayatında yeni bir sayfa açan kapı komşusu Oscar Arocho (J.R. Ramirez) karakterinin dönüp dönmeyeceği ise belirsiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Jessica Jones 2. sezon ile ilgili spoiler içermektedir. Okuyacağınız detaylar izleme keyifinizi kaçırabilir.


Yeni sezon yeni macera

Bir diğer belirsiz oyuncu ise David Tennant. Kilgrave rolüyle her iki sezonda da kendine yer bulmayı başaran Tennant diziyi ilginçleştiren karakterlerden birine hayat veriyor. Yeni sezon ise pek çok olasılığa gebe. İkinci sezonun sonunda Jones etrafındaki herkesi kaybetmişti. Annesini vurduğu için Trish’le arası açılan Jones, işine karıştığı için Malcolm’ı da kendinden uzaklaştırmıştı. Malcolm rakip firmada çalışmaya başlamış Jones’u özel dedektiflikte yalnız bırakmıştı. Trish ise uğruna hayatını tehlikeye attığı süper güçleri ise kazanmış olabilir. Sezon sonunda karakterimizin reflekslerinin ne kadar gelişmiş olduğu gösterilmişti. Jones ve Trish’in böyle bir durumda ilişkisinin ne yöne gideceği de merak konusu.

Jessica Jones 3. sezon bölümlerinin ne zaman Netflix’te yerini alacağı şimdilik net değil. Ancak Jones’tan önce Marvel’ın diğer kahramanlarının yeni sezonlarını platformda göreceğimizi söyleyebiliriz.

İlgili video

2. sezon fragmanı