reklamı kapat

POPÜLER

Defenders

Jessica Jones yıldızından hayranları üzecek Defenders açıklaması

Marvel’ın Netflix yapımları hayranlar tarafından beğeniyle takip ediliyor. Ancak tüm projeler beklendiği şekilde ilerlemeyecek gibi görünüyor. Jessica Jones yıldızı umut kıran açıklamalarda bulundu.

Netflix’in Marvel dizileri ses getirme konusunda hayli başarılı. Önce Daredevil ile başlayan macera Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist derken en sonunda Punisher ile izleyiciyle buluşmuştu. Punisher öncesi ilk dörtlü ile bir de Defenders’a imza atan Netflix, “kahraman grubunun” maceralarının devamı için sessizliğe gömülmüştü. Hatırlarsanız Punisher’ın 2. sezon duyurusu yapıldığında Defenders’ın 2. sezonunun hala onaylanmadığından bahsetmiştik. Jessica Jones yıldızı Krysten Ritter‘a göre bu konuda fazla ümitlenmemek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Defenders tek sezonluk bir plandı”

Ünlü oyuncu Vulture’a verdiği röportajda Defenders dizisiyle ilgili düşüncelerini de paylaştı. Defenders’ta çok keyifli zaman geçirdiğini söyleyen Ritter, “Yine olsa yine yaparım.” diyor ancak hemen ardından hayranları üzen haberi de paylaşıyor. Ritter, “Devam etmesi planlanan bir proje değildi ancak yeniden böyle bir şey gündeme gelirse yer alırım. İçinde yer alan büyük drama ve kişisel konulara değinme şeklimiz yüzünden Jessica Jones’un benim için yeri çok ayrı. Benim için böyle bir içerikte yer almak oyuncu olarak daha çok keyif aldığım bir durum. Ama Defenders ekibiyle de çok eğlenceli zaman geçirdim.” diyerek açıklamalarını tamamlıyor.

Jessica Jones 2. sezon bölümleri bugün itibarıyla Netflix’teki yerini aldı. Bunu takiben Luke Cage de 22 Haziran‘da platforma geleceğini duyurdu. Bu yıl içinde Daredevil’ın da yeni sezonunun yayınlanması bekleniyor. Iron Fist ve Punisher’ın yeni sezonları ise 2019’a kaldı gibi görünüyor.

Jessica Jones 2. sezon fragmanı