reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Punisher 3. sezon için umutları söndüren Marvel hamlesi

Punisher 3. sezon ihtimalini azaltan Marvel hamlesi

Netflix için Punisher 3. sezon umutları yavaş yavaş yok olurken Marvel tarafından gelen yeni hamle de yeni sezonun gelmeyeceği sinyallerini veriyor.

Netflix, Punisher 2. sezon bölümlerinin ardından hala Punisher 3. sezon için resmi bir açıklama yapmazken Marvel cephesinde beklenmedik bir karar geldi. Netflix ile bağlarını yavaş yavaş koparan Marvel, Hulu ile ilginç bir anlaşmaya imza atıyor. Habere devam etmeden önce “Neden Netflix ile değil de Hulu ile?” diye soranlar için kısa bir açıklama yapalım. Hulu, Disney, Fox ve Comcast çatısı altındaki NBCUniversal’ın ortak bir girişimi. Her şirket yüzde 30 hakka sahipken AT&T’nin çatısı altındaki Warner Media’nın da Hulu üzerinde yüzde 10’luk hissesi bulunuyor. Ancak Disney’in son olarak Fox’u satın almasının ardından Hulu’nun yüzde 60 hissesi Disney’e geçmiş oluyor elbette. Bu sebeple Marvel’ın Hulu tercihi de daha anlamlı olmuştur diye düşünüyoruz. Peki nedir bu anlaşma?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yetişkinler için 4 büyük animasyon

Hulu ve Marvel 4 yeni animasyon müjdesini açıkladı. Bunun yanı sıra dörtlü animasyon serisindeki kahramanları bir araya getirecek The Offenders‘ı da müjdeledi. Netflix izleyicilerine hayli tanıdık gelecek olan bu planda Howard The Duck da yeniden spot ışıkları altına geri dönüyor.

Bu da bizi elbette Netflix’in elinde kalan son başlıklara geri döndürüyor. Hala Punisher 3. sezon ve Jessica Jones 3. sezon ile ilgili resmi bir açıklama yapılmasa da Disney ve Marvel’ın izlemeyi planladığı rota giderek netleşiyor. Bu ikili için son umutlar da yavaş yavaş dönüyor gibi görünüyor.

İlgili video

Dizinin 2. sezon fragmanı