reklamı kapat

POPÜLER

Aquaman 2 yerine Aquaman spin-off'u

Warner Bros’un beklenmedik yeni Aquaman filmi kararı

Aquaman 2 için duyuruları beklerken Warner Bros.’tan ilginç bambaşka bir proje geldi. Yeni Aquaman filmi beklediğinizden çok farklı olacak.

Vizyon macerasını başarıyla tamamlayarak sadece DC Sinematik Evreni değil, tüm DC filmleri arasında en çok gişe kazandıran Aquaman, yeni bir proje ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. İlk filmle 1 milyar 120 milyon dolar gişe hasılatı elde eden yapımın Aquaman 2 ile karşımıza çıkmasını beklerken, THR‘nin özel haberine göre aynı evrende geçen bir korku filmi ile buluşacağız. Filmde yer alan Trench‘leri odak noktasına oturtacak olan yapım, gerilim dozu yüksek bir su altı macerasını ekranlara taşıyacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vizyon başarısını devam ettirebilir mi?

Yapımla ilgili dikkat çekici başka herhangi bir detay ise şimdilik bulunmuyor. Senaryo için Warner Bros.’un Noah Gardner ve Aidan Fitzgerald ile çalışacağı ise bilgiler arasında. Düşük bütçeli olacağı belirtilen filmde Jason Momoa’nın yer alması ise beklenmiyor. Spin-off olarak planlanan proje uzaktan bakıldığında biraz “Aquaman’in vizyon başarısından daha fazla nasıl gelir elde edebiliriz?” sorusuna verilmiş bir cevap gibi duruyor. Ancak elbette projeye ait bu kadar az bilgi varken şimdiden net bir yorum yapmanın doğru olmayacağına inanıyoruz.

Öte yandan gerilim odaklı da olsa film, Aquaman’in mevcut hikayesine derinlik katabilecek potansiyelde diyebiliriz. Trench dönüşümü ve hikayesinin daha fazla kendine yer bulabileceği bu yapımın ucuz bir korku filmi çıkabileceği ihtimalini de göz ardı etmemek gerekiyor.

İlgili video

Aquaman filminin fragmanı