reklamı kapat

POPÜLER

Captain Marvel yeni tanıtım

Geçmişten bugüne Captain Marvel dönüşümünü gösteren yeni fragman [İzle]

Vizyon macerasına 1 aydan az kalan Captain Marvel yeni bir kısa tanıtımla Carol Danvers’ın büyük dönüşümünü ortaya seriyor.

8 Mart‘ta vizyondaki yerini alacak olan Captain Marvel, Amerika’da biletlerinin ön sipariş döneminde bizi yeni kısa tanıtımlarla buluşturmaya devam ediyor. Paylaşılan yeni fragman ise geçmişe odaklanıyor. Carol Danvers’ın tek yumrukla savaş uçaklarını parçalayan Captain Marvel’a dönüşümüne kadarki süreçte, Danvers’ın anılarını yansıtan tanıtım, film için geri sayımı da başlatıyor. 1 aydan kısa süre sonra izleme şansına erişeceğimiz filmde Danvers’ın geçmişini çözmesinin yanı sıra Nick Fury ve SHIELD ilişkisi de ortaya çıkacak gibi görünüyor. Bu da elbette bizi 26 Nisan’da vizyona girecek olan Avengers Endgame filmine bağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kararlı ve güçlü

Marvel Sinematik Evreni’nde kendi filmine kavuşan ilk kadın kahraman olan Captain Marvel, izleyicileri bugüne kadar sinematik evrende gördükleri en güçlü kahramanlardan biriyle tanıştırmaya hazırlanıyor. Filmin vizyon başarısı ise şimdiden merak konusu olmuş durumda. Geçtiğimiz yıl Black Panther filminin “en çok para kazandıran orijin filmi” olmasının ardından Captain Marvel’ın omuzlarındaki yük de artmış durumda. Amerika’daki ön sipariş döneminde ilk 24 saatte en çok bilet satan Marvel Sinematik Evreni filmleri arasındaki yerini alan yapımın gişe kaderini ise şüphesiz globaldeki ilgi belirleyecek. Film için hazırlanan yeni fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.