reklamı kapat

POPÜLER

Captain Marvel’ın Starforce kostümü tüm detaylarıyla ortaya çıktı

Avengers Endgame öncesi izleyici karşısına çıkacak Captain Marvel filminden yeni bir görsel paylaşıldı. Böylece Carol Danvers’ın Starforce kostümü de tüm detaylarıyla gün yüzüne çıktı.

Captain Marvel Starforce kostümü

Bilmeyenler için kısaca özetlemek gerekirse Captain Marvel rolünü Brie Larson üstleniyor. Asıl ismi Carol Danvers olan kahramanımız yaşadığı kazanın ardından süper güçler elde ediyor. Fakat hafızasını da kaybettiği için kim olduğuna dair hiçbir fikri yok. Kree ırkının bir üyesi olduğunu zannediyor ve onlar için mücadele veriyor. Kree ırkının en güçlüleri ise Starforce ekibini oluşturuyor. Galaksiler arası savaşta, Skull’lara karşı mücadelede önemli bir görev üstleniyorlar. Kim olduğundan habersiz Carol Danvers da Starforce üyeleri arasında yer alıyor. Onun yeşil ve siyah renklerden oluşan kostümünü ise daha önce sette bir parça olsun görebilmiştik. Fakat paylaşılan yeni fotoğrafla birlikte kostümün tam hali karşımıza çıkıyor. Marvel detaylarda çizgi romanlara sadık kalmış gibi görünüyor. Özellikle kostümün kask bölümü ve saçların kasktan çıkışı çizgi romanlardan alınmış bir kare gibi.

Yönetmenliğini Anna Boden ve Ryan Fleck ikilisinin üstlendiği Captain Marvel, 8 Mart 2019’da yani kadınlar gününde izleyici karşısına çıkacak. Paylaşılan Starforce kostümünü haberimizin içinde bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Captain Marvel’dan TV spotu