reklamı kapat

POPÜLER

Captain Marvel Avengers Endgame

Captain Marvel’ın Avengers Endgame kostümü

Marvel tarafından paylaşılan yeni Avengers Endgame posteriyle birlikte Captain Marvel’ın yeni kostümüne yakından bakma fırsatı elde ettik. Bu kostüm bir öncekini andırsa da daha canlı renkleriyle dikkat çekiyor.

Aslına bakarsanız Carol Danvers‘ın yeni kostümle karşımıza çıkacağını Captain Marvel filminin bonus sahnesi sayesinde biliyorduk. Bu ufak sahnede Carol Danvers’ın saçlarının biraz daha uzun olması ve hafif makyaj yapmış olması dikkat çekmişti. Fakat karakterin geçen yılların ardından geçirdiği tek değişiklik bu değil. Kostümü benzer hatlara sahip olmasına rağmen çok daha canlı, çok daha göz dolduran bir tasarıma kavuşuyor.

Avengers Endgame posteri

Bildiğiniz gibi Captain Marvel‘ın kostümü aslında onun StarForce günlerine dayanıyor. Orijinal hali yeşil ve siyah renklerden oluşan bu kostümün renk değiştirebildiğini sonradan öğrenmiştik. Carol artık Kree renklerini giymek istemediği için kostümde değişikliğe gitmişti. Kırmızı, mavi ve altın renklerinin yer aldığı yeni tasarımla karşımıza çıkmıştı. Görünen o ki aradan geçen yılların ardından bu kostümde ufak değişiklikler yaşanıyor ve tasarım tam anlamıyla oturuyor. Avengers Endgame fragmanında gördüğümüz detaylara bakılırsa mavi rengin canlandığını, altın çizgilerin çoğaldığını ve göğsündeki yıldızın daha belirgin hale geldiğini görüyoruz. Bu değişiklikler kostüme daha hoş bir hava katmayı başarıyor. Bakalım bu değişiklikler beyaz perdede de bu kadar güzel görünecek mi?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Son Avengers Endgame fragmanı