reklamı kapat

POPÜLER

Captain Marvel

Avengers Endgame için hazırlanan Captain Marvel tasarımları

Avengers Endgame filminde karşımıza çıkan Captain Marvel farklı bir tarzla boy gösterdi. Marvel stüdyolarının bu karakter için birden fazla planı olduğu ortaya çıktı. Paylaşılan tasarım alternatif imajları gözler önüne seriyor.

Avengers Infinity War ve Avengers Endgame arasında Captain Marvel’ın solo filmini seyrettik. Böylece Carol Danvers karakterini yakından tanıma şansımız oldu. Avengers Endgame‘e geldiğimizde ise karakter biraz değişti ve çizgi romanlardaki tarzına daha yakın bir imaja kavuştu. Onun kostümündeki değişikliklerin yanında saç kesimi çok dikkat çekti. Paylaşılan son tasarımlar ise Marvel’ın birden fazla alternatifi değerlendirdiğini gözler önüne seriyor.

Captain Marvel için düşünülen saç tasarımları

Bu tasarımlar Marvel stüdyoları için çalışan Andy Park‘ın paylaşımlarıyla ortaya çıktı. Görsel tasarım departmanının başında olan Park farklı tasarımları numaralandırıp bir araya getirdi. Bu paylaşıma göre toplamda 18 farklı saç tasarımı değerlendiriliyordu. Andy Park bu paylaşımın altında “Captain Marvel’ın kostümünü tamamladıktan sonra Avengers Endgame’de kullanılması için farklı saç tasarımları yapmam istendi. Burada paylaştımlarından çok daha fazla alternatif tasarladım. Siz olsanız bunlardan hangisini seçerdiniz?” diye sordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onun bu paylaşımı sayesinde Captain Marvel’la ilgili planlara dair net bilgi sahibi oluyoruz. Avengers Endgame’deki tercihin çizgi romanlarla örtüşmesi sebebiyle çok daha uygun olduğunu düşünüyoruz. Siz ne diyorsunuz?

İlginizi çekebilir

Morbius’un ilk fragmanı