reklamı kapat

POPÜLER

Hyundai 45
Hyundai 45
Hyundai 45
Hyundai 45
Hyundai 45
Hyundai 45
Hyundai 45
Hyundai 45
Hyundai 45

Geçmiş ile gelecek bir arada; karşınızda Hyundai 45 [Galeri]

Dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden Hyundai, 2019 Frankfurt Otomobil Fuarı kapsamında yeni konseptini duyurdu. Tanıtılan Hyundai 45 çok ilginç görünüyor.

2019 Frankfurt Otomobil Fuarı hızlı başladı. Bu noktada tanıtılan ilk modellerden birisi ise Hyundai 45 oldu. Firmanın daha önce ufak bir tanıtım ile duyurduğu model, başlıkta da belirttiğimiz gibi geçmiş ile geleceği bir araya getiriyor. 1974 Pony Couple Concept’inden ilham alınarak hazırlanan model, bu konseptin 45. yılına özel olarak “45” ismini taşıyor. Bu arada aracın ismi tasarımını da şekillendiriyor. 45 derecelik açılar ile tasarlanan model, keskin çizgileriyle fütüristik yapıyı güçlendirmeyi oldukça iyi şekilde sağlıyor. Önündeki ve arkasındaki LED far sistemiyle kendisine has bir ifadesi bulunan aracın, içi de oldukça fütüristik şekilde tasarlanmış. Kokpitte dev bir ekran ve direksiyon dışında hiçbir şey yer almıyor. Ön koltukları adeta evlerde kullandığımız konforlu koltukları akıllara getiren Hyundai 45, dört kişilik tasarlanmış bir tamamen elektrikli bir otomobil konumunda yer alıyor. Gelecekten bahsediyorsak elbette elektrik olmak zorunda.

Hyundai 45
Hyundai 45
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hyundai 45 konsepti dikkat çekmeyi başardı

Koltukları dönebildiği için inip binmenin çok kolay olacağı görülen bu araç, tahmin edebileceğiniz üzere hemen üretime girmeyecek. İlk seri üretim aracı olan Pony’yi 45. yılında güzel bir şekilde anan otomobil devi, sektörün yeni döneminde en etkili firmalardan olacak izlenimi oluşturuyor.

İlginizi Çekebilir

Neredeyse 5oo km/s hıza çıkabilen otomobil