reklamı kapat

POPÜLER

Hyundai i30 N Project C

Herkes alamayacak; işte performansta sınırları zorlayan Hyundai i30 N Project C [Video]

2019 Frankfurt Otomobil Fuarı kapsamında görücüye çıkarılan bir diğer model de Hyundai i30 N Project C oldu. Model performansıyla göz dolduruyor.

Hyundai i30 N, biliyorsunuz hali hazırda oldukça dikkat çeken bir spor otomobil modeli. Deneyen herkesi kendisine hayran bırakan bu model, 2019 Frankfurt Otomobil Fuarı kapsamında daha özel bir versiyona kavuştu. Resmi lansmanı fuarda yapılan Hyundai i30 N Project C, ilk olarak güzel dokunuşların yapıldığı etkileyici bir tasarıma sahip. Gri gövde rengi ve kırmızı renkteki detaylarıyla beğeni toplayan spor otomobil, esas olarak teknik / donanımsal detaylarıyla öne çıkıyor. 19 inç OZ jantlar üstüne kurulan i30 N Project C, bu jantların ve diğer tarafta yapılan çalışmaların etkisiyle i30 N’den tam 50 kg daha hafif. Bunun elbette performans üstüne hatırı sayılır oranda bir etkisi bulunuyor. Performans demişken spor otomobilin merkezinde i30 N Performance Package’dan gelen 2 litrelik turbo destekli 275 beygir güç ve 378 Nm tork üretebilen bir motor yer alıyor.

Hyundai i30 N Project C
Hyundai i30 N Project C
Hyundai i30 N Project C
Hyundai i30 N Project C

Özellikle egzoz sesiyle çok dikkat çeken Hyundai i30 N, Project C ile çıtayı gerçekten oldukça yükseltiyor. Tahmin edebileceğiniz üzere daha çok pist kullanıma yönelik tasarlanan otomobil, 6 ileri manuel vites ile geliyor. Dışı gibi içerisinde de kırmızı detayların kullanıldığı i30 N Project C, burada sürücünü çok iyi saran yarış koltukları, alüminyum pedallar ve alcantara kaplı direksiyon simidi karşımıza çıkarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hyundai i30 N Project C modelinden sadece 600 adet üretilecek!

Aracın belki de en kötü detayı bu. Sınırlı sayıda üretilecek otomobil, bu açıdan sadece çok şanslı kişilerin garajında kendisine yer bulacak.

Hyundai i30 N Project C
Hyundai i30 N Project C
Hyundai i30 N Project C
Hyundai i30 N Project C