reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

xiaomi

Xiaomi Mi Action Camera 4K Türkiye fiyatı ve dikkat çeken özellikleri

Xiaomi, ekstrem sporlarla uğraşan kişilere yönelik geliştirdiği aksiyon kamerası Xiaomi Mi Action Camera 4K’yı Türkiye’de satışa sundu.

Advertisement

Vadi İstanbul’da kısa bir süre önce kapılarını açan Mi Store’da kullanıcıların beğenisine sunulan aksiyon kamerası Xiaomi Mi Action Camera 4K adını taşıyor. 145 derecelik süper açı geniş açı lensle gelen kamera, saniyede 30 kare 4K video kaydına destek veriyor. 6 eksenli elektronik görüntü sabitleme sistemi sayesinde Mi Action Camera 4K, videolarda oluşabilecek titreşimi minimuma indiriyor. 2,4 inç dokunmatik ekranı bünyesinde barındıran kamera, F/2.8 diyaframlı kamera sayesinde düşük ışıkta başarılı bir performans sergiliyor. Time-lapse moduna da sahip olan kamera kullanıcıların ağır çekim yapabilmesine de izin veriyor. Ambarella A12S75 işlemcisini bünyesinde barındıran kamerada Sony sensör kullanılıyor. 3 eksenli ivmeölçerin tercih edildiği kameranın 99 gram ağırlığında olduğunu söyleyelim.

Pili tam şarj edildiğinde 120 dakika boyunca çalışabilen Mi Action Camera 4K, Wi-Fi ve Bluetooth bağlantı noktalarına da destek veriyor. Bu bağlantılar sayesinde kamera mobil cihazlara kablosuz görüntü aktarımı yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi aksiyon kameranın Türkiye fiyatı ne kadar?

Taşınabilir şarj cihazları üzerinden de şarj edilebilen kameranın Türkiye fiyatı ise 1.199 TL.

İlginizi çekebilir

Xiaomi şemsiyenin tanıtım videosu