reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4

Gerçekliği sorgulanan Avengers 4 sızıntısı

Marvel Avengers 4 gizemini sürdürürken filme dair sızıntıların arkası kesilmiyor. Fakat bu seferki sızıntı hayranlara pek inandırıcı gelmemiş gibi görünüyor.

Söz konusu Avengers 4 olunca şimdiye kadar çok fazla sızıntıyla karşı karşıya kaldık. Filmin senaryosundan fragmanına kadar pek çok detayın sızdırıldığı iddia edildi. Hala bunlardan hangilerinin doğru hangilerinin yalan olduğunu bilmiyoruz. Bekleyiş devam ederken bir de Thor ve Rocket Raccoon figürleri ortaya çıkmıştı. Bu figürler sayesinde Avengers’ın yeni bir kostümle karşımıza çıkabileceğini anlamıştık. Yeni sızıntı işte bu kostümlere odaklanıyor.

Avengers 4

İnternette dolaşan bir görselde dokuz kahraman yer alıyor. Bu kahramanların hepsi Avengers Infinity War finalinde hayatta kaldığını gördüğümüz isimler. Sırayla saymak gerekirse Iron Man, Captain America, Thor, Hawkeye, Ant-Man, Rocket Raccoon, Nebula, Hulk ve Black Widow karşımıza çıkıyor. Kahramanlarımızın üzerinde yeni Avengers kostümü denenmiş gibi duruyor. Görsel beyaz ve siyahın ağır bastığı, kırmızı detayların yer aldığı kostüm için konsept çalışması yapılmış hissiyatı uyandırıyor. Fakat çalışma fazlasıyla amatör duruyor. Rocket‘in kafası fazla büyük, Hulk olması gerektiği kadar iri değil. Black Widow‘un başı büyük ve eğreti duruyor. Iron Man‘in kostümü ise çok saçma. Gövde ve kask arasında ciddi bir uyumsuzluk var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kısacası internette dolaşan ve Avengers 4 sızıntısı olduğu iddia edilen bu görsel hayranları ikna etmeyi başaramadı. Siz ne diyorsunuz? Gerçek olabilir mi?

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları