reklamı kapat

POPÜLER

thor

Avengers Endgame’den çıkartılan Thor ve Rocket Raccoon sahnesi [İzle]

San Diego Comic Con ile birlikte Avengers Endgame filminden çıkartılan Thor ve Rocket Raccoon sahnesi izleyicilerin beğenisine sunuldu. Bu sahne CGI çalışmalarının tamamlanmamasıyla dikkat çekiyor.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame’de alıştığımızdan farklı bir Thor gördük. Tüm sevdiklerini kaybeden, üstüne de Thanos‘u alt etme problemi yaşayan kahramanımız aradan geçen beş senede kendini fazlasıyla salmıştı. Zaman yolculuğu çözümünün ortaya çıkmasıyla birlikte onu yeniden Rocket Raccoon ile birlikte çalışırken gördük. İkili birlikte Asgard‘a gidip sonsuzluk taşlarından birini ele geçirmek için çaba harcadı. Bu sahnelerin enteresan yanı, Asgard’da olmamıza rağmen çok farklı bir Thor görmemizdi. Meğerse bu anlar sandığımızdan daha uzunmuş.

Thor ve Rocket Raccoon Asgard’da

San Diego Comic Con vesilesiyle ortaya çıkan silinmiş sahnede Odinson ve Rocket Raccoon’u Asgard’da buluyoruz. Sahnenin başında şimşek tanrısını rasgele bir yere işerken görüyoruz. Bu durum Rocket’i fazlasıyla rahatsız ediyor. Ardından Thor herkesi kaybettikten sonra geçmişe dönmenin ve onları uzaktan da olsa yeniden görmenin ne kadar zor olduğunu söylüyor. En sonunda Rocket gidecekleri yerin yolunu soruyor. Thor’un hiçbir fikri olmadığını fark edince “Sen burada yaşamıyor muydun?!” diyerek kızıyor. Thor da “Sadece 500 sene kadar, bir ömür değil” diyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sahnenin en dikkat çekici yanı, kullanılmayacağına çok önceden karar verilmiş olması. Bunu Rocket Raccoon’un CGI çalışmalarının tamamlanmamasından anlıyoruz. Öte yandan bu sahne Rocket’i beyaz perdeye taşımanın ne kadar emek istediğini de gözler önüne seriyor. Bahsettiğimiz sahneyi haberimizin girişinde bulabilirsiniz.