reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame Guardians of the Galaxy

Avengers Endgame silinen sahnesindeki Guardians of the Galaxy detayı

Avengers Endgame filminden çıkartılan bir sahne Guardians of the Galaxy ekibinin Loki’yi çok daha rahat alt edebileceğine işaret ediyor. Fakat bu gerçek bazı Marvel hayranlarını hiç memnun etmeyecek gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi Avengers ekibini bir araya getiren Loki‘nin Chitauri ordusuyla dünyaya saldırması olmuştu. Kahramanlarımız başta birbirlerine ısınamasa da, dünyayı bu teklikeden kurtarmak için bir araya gelmişti. Böylece Avengers ekibinin kurulması mümkün olmuştu. Avengers Endgame filminden çıkartılan bir sahnede ise Rocket Raccoon, New York savaşını öğreniyordu. Kahramanlarımıza mücadelenin ne kadar sürdüğünü sorup Black Widow‘dan “yaklaşık 2 saat” yanıtını alıyordu. Rocket ise “Chitauri evrenin en kötü ordusu. Neden ana gemilerini yok etmediniz ki?” diye soruyordu. Captain America da “O zaman bunun bir çözüm olduğunu bilmiyorduk” diyordu. Steve Rogers’ın bu yanıtı Rocket Raccoon’un kahkahalara boğulmasına neden oluyordu.

Avengers vs Guardians of the Galaxy

Rocket’in sözlerinden anlıyoruz ki, Guardians of the Galaxy’dekiler Chitauri ordusu hakkında çok daha fazla bilgiye sahipti. Bu da onların Loki’yi ve Chitauri ordusunu Avengers’tan çok daha hızlı alt edebileceği anlamına geliyor. Oysa ki Avengers’ın New York’ta verdiği mücadele onların en zorlu görevlerinden biriydi. Loki’yi alt etmek oldukça zorlu olmuştu. Marvel’ın çıkartığı sahneden anlıyoruz ki, aynı mücadele Guardians of the Galaxy ekibi için çocuk oyuncağı olacaktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı