reklamı kapat

POPÜLER

Rocket Raccoon

Rocket Raccoon’un Avengers Endgame’deki enteresan rolü

Avengers Endgame bekleyişi devam ederken filme dair enteresan bir detay ortaya çıktı. Guardians of the Galaxy ekibinden Rocket Raccoon filmde önemli bir rol üstlenecek gibi görünüyor.

Avengers Infinity War’un finalinde Thanos’un amacına ulaşmasının ardından Guardians of the Galaxy ekibinin büyük bir kısmı toz bulutuna dönüştü. Hayatta kalan karakterlerden biri Rocket Raccoon oldu. Onun Avengers Endgame filminde önemli bir rolü olacağını tahmin etmek pek zor değildi. Buna rağmen ortaya çıkan yeni detaylarla birlik durum netlik kazandı diyebiliriz. Bildiğiniz gibi Rocket Racoonn karakteri motion capture yani hareket yakalama teknoloji kullanılarak beyaz perdeye aktarılıyor. Onun hareketleri ve mimikleri ise Sean Gunn tarafından canlandırılıyor. Sesi ise Bradley Cooper’a ait. Yani onu sinemaya aktarmak için iki farklı oyuncunun emeği bir araya getiriliyor. İşte Sean Gunn geçtiğimiz günlerde enteresan bir açıklama yaptı. Oyuncu karakteriyle ilgili şu sözleri sarf etti: “Şunu söyleyebilirim ki Rocket Raccoon film boyunca çok enteresan insanlarla tanışıyor. Bu karakterlerle Avengers Endgame öncesinde tanışmamıştı diyeyim ve açıklamamı burada sonlandırayım.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sean Gunn’ın bu sözlerinin ardından Marvel hayranlarının Avengers Infinity War’u yeniden izleyip, onun tanışmadığı kimlerle tanışabileceğine dair teoriler üreteceğine inancımız tam. Bakalım sürpriz karakterler kim olacak.

İlginizi çekebilir

Yeni Avengers Endgame tanıtımı