reklamı kapat

POPÜLER

Guardians of the Galaxy 3

Avengers Endgame sonrası netleşen Guardians of the Galaxy 3 gerçeği

Avengers Endgame filminde yaşananların ardından Guardians of the Galaxy 3 filminde büyük bir denge değişimi yaşanacak. Bunun nedeni ise Rocket Raccoon olacak.

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War filminin finalinde Thanos başarılı oldu. Parmaklarını şıklatıp evrenin yarısının ortadan kaybolmasını sağladı. Guardians of the Galaxy ekibinin büyük bir kısmı da toz bulutuna dönüştü. Geriye Rocket Raccoon ve Nebula ikilisi kaldı. Onların Avengers Endgame’deki mücadelede büyük bir rolü oldu. Fakat daha da önemlisi bu ikili dünyada beş sene geçirdi. Özellikle Rocket Raccoon aradan geçen bu süreçte dünyaya adapte olma ve popüler kültür hakkında bilgi elde etme şansına kavuştu diye düşünüyoruz. Avengers Endgame‘in finalinde gerçeklikten silinen herkes geri döndürüldü. Thanos’un da alt edilmesinin ardından Guardians of the Galaxy ekibi yanlarına Thor’u da alarak yola koyuldu. Serinin üçüncü filminde bu beş senelik sürecin etkisini çok net göreceğimizi düşünüyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Guardians of the Galaxy 3 detayı

StarkReactor4 isimli Reddit kullanıcısı üçüncü Guardians of the Galaxy filmine dair fark ettiği bir detayı herkesle paylaştı. Normalde ekipte popüler kültür göndermelerini hep Peter Quill yapıyordu. Fakat dünyada geçen beş senenin ardından üçüncü filmde bu rolü Rocket Raccoon üstlenecek. Üstelik Star Lord’un bu göndermelerden bir kısmı anlamayacağını tahmin ediyoruz. Çocukluğundan bu yana dünyadan uzak olması bunun en büyük nedeni olacak.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı