reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Avengers Endgame

Marvel hayranlarının Avengers Endgame sonrası şaşırtan tercihi

Avengers Endgame şüphesiz son yılların en çok beklenen filmlerinden biri oldu. Peki Marvel hayranları Endgame dışında hangi MCU filmini merakla bekliyor?

Advertisement

Biliyoruz ki Avengers Endgame ile birlikte bir dönem son bulacak. Bu sebeple ondan sonra Marvel Sinematik Evreni’nin nasıl şekilleneceğini görmek için can atıyoruz. Rotten Tomatoes‘un yaptığı anketle birlikte Endgame sonrasında en çok beklenen filmin Guardians of the Galaxy Vol. 3 olduğu ortaya çıktı. Guardians of the Galaxy Vol. 3 ankette yüzde 63 oy aldı. Onu Black Panther 2 ve Spider-Man: Far From Home izledi. Black Widow, The Eternals ve Shang-Chi ise son üçü oluşturdu. Peki filmin bu kadar öne çıkmasına neden olan ne?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu durumun birkaç sebebi var aslında. Başlangıçta Avengers Infinity War finalinde Guardians of the Galaxy ekibinin büyük bir kısmının toz bulutuna dönüştüğünü hatırlamak gerekiyor. Geriye sadece Rocket Raccoon ve Nebula kaldı. İzleyiciler bu ekibe ne olacağını merak ediyor. Diğer sebep ise Disney‘in serinin yönetmeni James Gunn‘ı seneler önce attığı tweetler sebebiyle işten kovması oldu. Aylar süren sürecin ardından James Gunn yeniden işe alındı. Filmin çekimlerinin The Suicide Squad’ın ardından başlaması bekleniyor. Dolayısıyla tüm bu olayların ardından ortaya nasıl bir film çıkacağı, serinin nasıl sonlanacağı merak ediliyor.

İlginizi çekebilir

Son Avengers Endgame tanıtımı