reklamı kapat

POPÜLER

Nova Marvel

Marvel’ın Avengers Endgame sonrası hedefi Nova olabilir

Avengers Endgame ile Marvel Sinematik Evreni için bir dönem son bulacak. Bununla birlikte yeni süper kahramanlar beyaz perdeye aktarılacak ve izleyicilere tanıtılacak. Görünen o ki sırada Nova var.

Henüz resmi açıklamalar gelmese de, Marvel sonraki son seneyi planlamakla meşgul. Şimdiye kadar ortaya çıkan detaylar doğrultusunda yakın gelecekte izleyeceğimiz pek çok proje belli oldu. Bunların arasında Doctor Strange 2, Spider-Man Far From Home ve Black Panther 2 gibi devam filmleri de görüyoruz. Black Widow gibi sonunda kendi hikayesine kavuşan kahramanlar da. Bir de The Eternals gibi sıfırdan izleyicilere tanıtılacak hikayeler var. Görünen o ki Nova bu son kategoriye girebilir.

Marvel stüdyolarının gelecekte Nova‘yı beyaz perdeye taşıma ihtimalini ortaya çıkartan yönetmen Adam McKay oldu. İsmi Guardians of the Galaxy 3’ün yönetmen adayları arasında sayılan Adam McKay’e en sevdiği Marvel karakteri soruldu. O da şu sözlerle cevap verdi: “Dörde veya beşe giderken Nova’yla ilgili bilmediğim şey yoktu. Sanırım şimdilerde Nova fikri değerlendiriliyor.”

[haber id=”495871″

Adam McKay daha önce de Guardians of the Galaxy 3 için kendisiyle görüşüldüğünü kabul etmişti. Bu açıklamayla birlikte Marvel ile devamlı iletişim halinde olduklarının altını çizmişti. Kim bilir, belki de Adam McKay’in yöneteceği film Nova olur.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame ilk fragman