reklamı kapat

POPÜLER

Marvel

Marvel stüdyolarının heyecan uyandıran gelecek sözü

Marvel stüdyoları yakın gelecekte hayranları fazlasıyla memnun edecek gibi görünüyor. Bu memnuniyeti garantiye almak için şimdiden heyecan uyandıran bir söz verildi bile.

Bildiğiniz gibi Marvel Sinematik Evreni on bir senedir tam gaz yola devam ediyor. Iron Man ve The Incredible Hulk ile başlayan macera Avengers Endgame gibi devasa bir yapımla zirveye ulaştı. Disney’in 20th Century Fox stüdyolarını satın alması X-Men ve Fantastic Four karakterleri Marvel stüdyolarına geri döndü. Onların da yer alacağı büyük skalada bir yapım hayranların en büyük beklentisi. Ancak stüdyonun bu noktaya gelmesi için biraz daha zaman gerekiyor. Bu konudaki son açıklamaları sizinle geçtiğimiz günlerde paylaşmıştık.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel stüdyolarının geleceği

Marvel’ın son açıklaması ise heyecanla beklenen yapıma sıra gelene kadarki süreci kapsıyor. The Hollywood Reporter‘a konuşan Disney yöneticilerinden Alan Horn Marvel’ın önümüzdeki senelerde bolca filmle karşımıza çıkacağını açıkladı. Hayranların söz olarak algıladığı açıklama şöyle: “Marvel stüdyolarının başındaki Kevin Feige sıkı bir çalışma içinde. Onun her sene üç veya dört filmler izleyicilerin karşısına çıkmasını bekliyoruz.”

Marvel’ın San Diego Comic Con’da açıkladığı dördüncü faz sonrasında da her sene üç veya dört filmle karşımıza çıkmayı sürdürecek olması oldukça heyecan verici. Bu sayede izleyicilere yeni kahramanlar tanıtılabilir ve Avengers Endgame büyüklüğünde ikinci bir yapım için gerekli temel atılabilir.

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Avengers Endgame sahnesi