reklamı kapat

POPÜLER

Sam Potter Türkiye videosu

Dünyaca ünlü gezginden rüya gibi bir Türkiye videosu [İzle]

Captain Potter isimli YouTube hesabının arkasındaki dünyaca ünlü gezgin Sam Potter, rüya gibi bir Türkiye videosu ile karşımızda.

Doğal güzellikleri ve tarihiyle kesinlikle dünyanın en güzel ülkelerinden birisinde yaşıyoruz. İşte bunu göstermek için premium otomobil üreticisi Volvo ile bir işbirliği yapan Sam Potter, yayımladığı Türkiye videosuyla gündemde bulunuyor. Potter ve beraberinde gelen ekibin Türkiye macerasını anlatan video, ilk olarak İstanbul’da başlıyor. İstanbul’da inanılmaz çekimlere imza atan ekip, iki kıtayı birbirine bağlayan bu tarihi şehre harika bir bakış attırıyor. Videonun ikinci bölümü bizleri Kapadokya’ya götürüyor. Türkiye’nin mutlaka görülmesi gereken Peri Bacaları’nı ziyaret eden ekip, bölgenin güzellerini de nefes kesici şekilde karşımıza getiriyor. Sıcak hava balonu ile Kapadokya’yı yukarıdan dolaşan Sam Potter, bölgede yaşayanlarla da keyifli dakikalar geçirmiş gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sam Potter, yayımladığı Türkiye videosu ile büyük ses getirdi

Türkiye’nin en önemli turistik bölgelerini “bizden” daha güzel aktaran ekip, bu video ile takdiri sonuna kadar hak ediyor. Direkt olarak sayfanın en üstünde izleyebileceğiniz video, keyifli bir 12 dakika yaşatıyor. Bu arada Potter‘ın kanalında buna benzer başka ülkeleri içeren videolar da yer alıyor. Onları da izlemenizi tavsiye ediyoruz.