reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Marvel’ın Avengers Endgame sonrası gizemli projesinden ilk detaylar

Marvel stüdyoları Avengers Endgame sonrasındaki projelerini planlamaya devam ediyor. Bu yapımlardan birine dair ilk detaylar netlik kazanmaya başladı.

Bildiğiniz gibi Marvel stüdyoları Avengers Endgame sonrasında yeni bir döneme başlayacak. Ölen veya emekli olan kahramanların yerini yenileri alacak. Bu süreçte Black Widow, Spider-Man, Doctor Strange ve Black Panther gibi zaten tanıdığımız kahramanlar yola devam edecek. Fakat The Eternals gibi yapımlarla yeni kahramanlar da tanıyacağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İzleyicilere yeni kahramanlar tanıtmayı amaçlayan Marvel’ın beyaz perdeye taşımayı planladığı isimlerden biri Asyalı süper kahraman Shang Chi olacak. Çizgi romanlarda bir dönem Avengers ekibi arasında yer alan Shang Chi aslında Fu Manchu isminde bir mafya babasının oğlu. Zamanında her türlü imkana sahip olup en iyi eğitimi alarak büyüyen Shang Chi zamanla simya ve illüzyonda da uzmanlaşıyor. Babasının nasıl bir adam olduğunu iyi bildiği için ilk fırsatta onun yanından ayrılıp kendi yolunu çiziyor. Marvel stüdyolarının beyaz perdeye taşıyacağı ilk Asyalı kahraman olmasıyla büyük dikkat çeken Shang Chi filmi için çalışmalar son hız devam ediyor. Deadline sitesinin haberine bakılırsa bu filmin yönetmenliğini Destin Daniel Cretton üstlenecek. Bu karaktere kimin hayat vereceği ise henüz belli değil. Fakat yakın gelecekte bu önemli gelişmenin de duyurulmasını bekliyoruz. İlginizi çekebilir

Son Avengers Endgame fragmanı