reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame için ilk yorumlar geldi [Spoiler içermez]

Avengers Endgame filmi Los Angeles’taki ön gösterimini gerçekleştirdi. Takibinde ise sosyal medya filme dair yorumlarla doldu.

Artık vizyon macerasına başlamak için saatleri sayan Avengers Endgame, Los Angeles’ta ilk gösterimi gerçekleştirdi. Türkiye’de 24 Nisan’ı 25 Nisan’a bağlayan geceden itibaren seans konulan film için ilk yorumlar da hızla Twitter ve benzeri sosyal ağlarda yerini aldı. Avengers: Infinity War sonrası hikayeye nokta koymaya hazırlanan Endgame vizyonda 3 saat 2 dakikalık dev bir macera sunarken, yapılan ilk yorumlar ise zaten fazlasıyla artmış olan beklentinizi arşa çıkaracak. Chris Evans’ın filme yorumu “Altı kere falan ağladım.” olurken, hayranlardan da abartılı tepkiler bir araya geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Infinity War kas gücüyse Endgame serinin beyni”

Genellikle filmin sonuna övgüler yağarken Fandango editörü Erik Davis Endgame’in 22 filmlik devasa serinin doruk noktası olmasının yanı sıra; hikayeye nokta koyarken yeni olasılıkları açtığını da kaydediyor. Infinity War’un serinin kas gücünü oluşturduğunu belirtirken Avengers Endgame için “Serinin beyni” diyor. Ayrıca bu filme “Infinity War II” beklentisiyle gidilmemesi gerektiğinin altını çizerek “Bambaşka bir yapım” sözlerini paylaşıyor.

Yorumlar genel olarak filmin eğlenceli noktaları olsa da izleyicilerin bazı yerlerde gözyaşlarını tutamadığı yönünde ilerliyor. Karşımızda bize duygu seli yaşatacak bir yapım bulunuyor. Filmin spoilerlarla savaşı ise asıl şimdi başlıyor. Ön gösterim de gerçekleştiği için özellikle 24 Nisan’dan itibaren sosyal medya hiç olmadığı kadar tehlikeli bir yer haline gelecek. Bu sebeple özellikle paylaşımların altındaki yorumları okumamak gerektiğini belirtelim. Paylaşım spoiler içermeyecek şekilde yapılsa da yorumlarda spoilerlar yazılmış olabiliyor.

Avengers Endgame’in üçüncü fazı kapatan film olmayacağını da hatırlatalım. Kevin Feige’in son açıklaması 3. evreye nokta koyacak olan filmin Spider-Man Far From Home olacağı yönündeydi. O haberimizin detayına buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı