reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Yönetmenlerin Avengers Endgame süresini kesinleştiren açıklaması

Avengers Endgame 20 gün sonra vizyondaki yerini alacak. Filmin yılan hikayesine dönen süre bilgisi ise yönetmen Joe Russo tarafından netleştirildi.

Ön satıştaki biletleri yok satan Avengers Endgame, Türkiye’de 25 Nisan’da sinemalarda gösterimine başlayacak. Türkiye’de de biletleri ön satışa sunulan filmin ilk gün biletlerini alabilmek için hayranlar adeta birbiriyle yarışıyor. Merak edilen detaylardan biri ise filmin süresi. AMC sinema zinciri tarafından 3 saat 2 dakika olarak sızdırılan ve daha sonra kaldırılan film süresi yönetmen Joe Russo tarafından açıklığa kavuşturuldu. Joe Russo filmin 3 saat 2 dakika değil, 3 saat 58 saniye süreceğini açıkladı. Öte yandan bilet almak için Cinemaximum sayfasına girerseniz filmin süresinin hala 182 dakika olarak kaydedildiğini belirtelim. Film elbette en uzun Marvel Sinematik Evreni filmi olarak 11 yıllık sinematik evren tarihine de adını yazdırıyor. Bundan önceki en uzun film 2 saat 40 dakikalık süresi ile Avengers: Infinity War olmuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Captain Marvel Thanos’la dövüşmeye hazırlanıyor

Hayli detaylı fragmanlar yayınlayan filmde ise kahramanlarımız Thanos’la karşılaşmaya hazırlanıyor. Bunun yanı sıra zaman atlamaları da göreceğimiz filmin, zaman yolculuğu içerebileceği teorileri de hala geçerliliğini koruyor. Filmle ilgili en çok merak edilen detaylardan biri ise ek sahneler. Bildiğiniz gibi Avengers Endgame, Marvel Sinematik Evreni’nin 3. evresini kapatacak ve Infinity Saga olarak adlandırılan bu 3 evre yerini yepyeni bir hikaye örgüsüne bırakacak. Spider-Man Far From Home 4. evreye giriş yapan ilk film olarak açıklanırken, Endgame’in de yeni evre hakkında bilgi içeren heyecan verici bir ek sahne yayınlayıp yayınlamayacağı şimdilik merak konusu.

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı