reklamı kapat

POPÜLER

Rocket Raccoon

Avengers Endgame’den çıkartılan Rocket Raccoon ve Iron Man sahnesi [İzle]

Avengers Endgame filminden çıkartılan, özellikle Rocket Raccoon ‘un kahkahaları etrafında şekillenen kısa ama oldukça eğlenceli bir sahne gün yüzüne çıktı.

Rocket Raccoon ve Chitauri ordusu

Avengers Endgame’den kesilen kısa sahnede kahramanlarımız 2012 senesinde New York’ta verdiği mücadele konuşuluyor. Hatırlarsanız o filmde Loki, Thanos’un kendisine verdiği Chitauri ordusuyla kahramanlarımız alt edip, dünyayı ele geçirmeye gelmişti. Avengers ekibi bu olay sayesinde kuruldu. Fakat kahramanlarımız Chitauri ordusuna karşı zorlu bir mücadele vermek durumunda kaldı. Her şey Manhattan’a gönderilen nükleer bombanın Iron Man tarafından Chitauri ana gemisine gönderilmesiyle birlikte son buldu. Avengers Endgame’den çıkartılan sahnede Rocket Raccoon kahramanlarımızın verdiği mücadelenin ne kadar sürdüğünü soruyor. Black Widow “tahminen iki ya da üç saat” diyerek cevap veriyor. Rocket de onların neden bu kadar yorulmayı tercih ettiğini anlamıyor. “Chitauri evrendeki en boktan ordu. Ana gemiyi yok etseniz yeterdi” diyor. Captain America ise o zaman bunu bilmediklerini ifade ediyor. Karşılığında Rocket Raccoon’un kahkahalara boğulduğuna şahit oluyoruz çünkü bunu evrendeki herkesin bildiğini söylüyor. Duruma sinirlenen Iron Man, Rocket’ı traş ederek bu kahkaha dolu anlara son veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rocket Raccoon, Black Widow, Captain America ve Iron Man gibi karakterlerin etrafında şekillenen bu silinmiş sahneyi haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz. Avengers Endgame filminden çıkartılan tüm sahnelere ise buradan ulaşabilirsiniz.