reklamı kapat

POPÜLER

Black Panther

Black Panther önemli bir rekora imza attı

Önümüzdeki günlerde izleyici karşısına çıkmaya hazırlana Black Panther vizyona girmeden yeni bir rekor daha kırmayı başardı.

Hatırlarsanız ocak ayının başında Black Panther için geri sayımın başladığını, biletin ön satışa çıktığını duyurmuştuk. Bu heyecan uyandıran çizgi roman uyarlaması ilk 24 saatte satışlarda tüm Marvel filmlerinden daha çok bilet satmayı başarmıştı. Bu sayede Captain America: Civil War filmini geride bırakmış ve zirveye oturmuştu. Ancak Marvel’ın yeni bombası bu başarıyla yetinmedi.

Black Panther zirveye oturdu

Gişe tahminleri şimdiden çok başarılı görünen film ön bilet satışlarında rekor kıracak bir başarı gösterdi. Böylece en fazla ön satış gerçekleştiren süper kahraman filmi unvanını ele geçirdi. Şimdiye kadar bu rekor DC çizgi romanlarından uyarlanan Batman v Superman: Dawn of Justice filminin elindeydi. 2016 senesinde vizyona giren bu film Superman ve Batman’i karşı karşıya getirmesiyle büyük ilgi görmüştü. Başrolünde Chadwick Boseman’ın yer aldığı Black Panther rekorları alt üst etmeyi başardı.

Captain America: Civil War’dan sonra Wakanda’da yaşananları konu eden filmde T’Challa’nı tahta oturma sürecini, içeride yaşadığı problemleri göreceğiz. İlk yorumları oldukça olumlu olan bu film 16 Şubat‘ta seyirci karşısına çıkacak. Filmin fragmanını ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir