reklamı kapat

POPÜLER

Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2’yi bekleyenlere üzücü haber

Rockstar Games’in merakla beklenen yeni oyunu Red Dead Redemption 2’den tekrardan kötü bir haber geldi. Uzun zamandır merakla beklenen yapımın çıkış tarihi bir kez daha ertelendi.

Daha önceden geçtiğimiz yılın ekim ayında tanıtılacağı belirtilen ardından bu yılın bahar aylarında oyun tutkunlarının beğenisine sunulacağı söylenen yapımın çıkış tarihi tekrardan ileri bir tarihe aldı. Rockstar Games tarafından yapılan duyuruya göre sabırsızlıkla beklenen yapım 26 Ekim’de piyasadaki yerini alacak. Rockstar Games, PS4 ve Xbox One platformları için geliştirilen yapımın geç çıkışından ötürü üzgün olduklarını ifade etti. Oyunun çıkışının ekim ayında olacağını belirten Rockstar Games, oyun tutkunları için Red Dead Redemption 2’nin yeni ekran görüntülerini de paylaştı. Paylaşılan ekran görüntülerine bakıldığında Red Dead Redemption 2’deki göze hoş gelen grafikler göze çarpıyor.  Vahşi batı temalı aksiyon-macera türündeki yapısıyla yine oyun tutkunlarını ekran başına kilitleyecek olan oyun umarız tekrardan ertelenmez ve bir an önce oyun tutkunlarının beğenisine sunulur.

Türkçe altyazılı Red Dead Redemption 2 fragmanı

LOG ekibi olarak bizim de dört gözle beklediğimiz yapımın Türkçe altyazılı fragmanın haberin devamından izleyebilirsiniz.

Video