reklamı kapat

POPÜLER

Black Widow

Black Widow yıldızının dikkat çeken açıklaması

Black Widow filminin oyuncu kadrosunda yer alan Florence Pugh merakla beklenen yapım hakkında heyecan uyandıran bir açıklamaya imza attı. Bu sözlere bakılırsa bizleri oldukça enteresan bir yapım bekliyor.

Marvel hayranlarının önümüzdeki sene heyecanla beklediği işlerden biri solo Black Widow filmi. Bu yapımda Scarlet Johansson‘ın yanı sıra David Harbour, Florence Pugh ve Rachel Weisz gibi isimleri rol alıyor. Bunun yanında filmin hikayesinin Captain America Civil War ve Avengers Infinity War arasında geçtiği biliniyor. Fakat bunun dışında her şey kocaman bir gizemden ibaret.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şaşırtıcı Black Widow övgüsü

Florence Pugh geçtiğimiz günlerde Variety‘nin Actors on Actors serisine konuk oldu. Buradaki sohbet doğrultusunda önce filmi “çok değişik, çılgın ve farklı bir deneyim” sözleriyle tanımladı. Bu sözlerin üzerine bir de “Açık seçik bir hikayesi olan, acı dolu ancak bir yandan da çok güzel bir film. İzleyicilerin büyük bir aksiyon filminde bu denli insanı duygunun yer almasına şaşıracağını düşünüyorum.” cümlelerini sarf etti. Böylece anlıyoruz ki filmde Scarlet Johansson’ın hayat verdiği Black Widow’un sadece aksiyon ve macera dolu yanına odaklanmayacağız. Aksine bu karakterin geçmişine ve içsel çelişkilerine dair bir şeyler de öğreneceğiz.

Cate Shortland’ın yönettiği Black Widow 1 Mayıs 2020‘de vizyona girecek. Merakla beklenen filmin fragmanının ne zaman gün yüzüne çıkacağı henüz belli değil.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı