reklamı kapat

POPÜLER

stan lee

Stan Lee sağlık durumuyla hayranlarını korkuttu

Sevilen pek çok süper kahramanın arkasındaki yer alan, Marvel’ın efsane ismi kabul edilen Stan Lee sağlık durumunun ciddileşmesi sebebiyle hastaneye kaldırıldı. 95 yaşındaki yaşayan efsane hayranlarının endişelenmesine neden oldu. Fakat durumu kısa sürede netlik kazandı.

Marvel çizgi romanlarından uyarlanan tüm filmlerde görmeye alıştığımız Stan Lee son olarak Black Panther’ın galasına katılmıştı. Hatta pazartesi aşkımı bu yeni filmin başrol oyuncusu Chadwick Boseman ile birlikte poz vermişti. Çarşamba günü ise nefes darlığı ve düzensiz kalp ritmi sebebiyle hastaneye kaldırıldığı ortaya çıktı. Bu gelişmeyi öğrenen Marvel sevenler için ise endişeli bekleyiş başlamıştı. Kısa bir süre sonra Stan Lee’nin durumunun iyi olduğu ve şimdilik sadece kontrol amacıyla hastanede tutulduğu açıklandı. Stan Lee de hayranlarının endişelenmesine engel olmak için Skype üzerinden ABC7 canlı yayınına katıldı. Durumunu şu sözlerle açıkladı:

“Kendimi iyi hissediyorum. Günü hastanede geçirdim. Bu da bana iyi geldi. Bu sayede şimdi daha iyi hissediyorum ve rekabete geri dönmek için sabırsızlanıyorum.”

Endişeli bekleyişin ardından Stan Lee’nin çıkıp durumunun düzeldiğini söylemesi hayranlarının rahat bir nefes almasını sağladı. Efsane ismin yakında hastaneden taburcu edilmesi ve normal yaşamına geri dönmesi bekleniyor.

İlginizi çekebilir