reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers Infinity War’daki Bucky Barnes teorisi doğru çıktı

Sayısız kahramanı bir araya getirecek olan Avengers Infinity War büyük değişimlere ev sahipliği yapacak. Bu değişikliklerden biri de Bucky Barnes cephesinde yaşanacak.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Black Panther filmine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Hatırlarsanız Black Panther filminin sonunda Bucky Barnes’ın göründüğü kısa bir bonus sahne yer alıyordu. Wakanda’nın tenha bölgelerinden birinde iyileşmeye çalışan kahramanımız uyanıyordu. Onun gözlerini açmasıyla başındaki çocuklar “Beyaz kurt uyandı” sözleriyle etrafa kaçışıyordu. Ardından Bucky’nin kalkıp Black Panther’in kardeşi Shuri ile tanışmasına şahit oluyorduk. Böylece onun için yeni bir dönemin başlayacağını anlıyorduk.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Black Panther’daki ipucu

Bu sahnede çocukların sarf ettiği “Beyaz kurt uyandı” pek çok Marvel hayranı tarafından yeni bir ipucu olarak algılanmıştı. Bucky Barnes’ın Winter Soldier ismini geride bırakıp Avengers Infinity War’da yeni bir isim alacağı konuşuluyordu. Görünen o ki tüm bu teoriler doğruymuş! Entertainment Weekly’de paylaşılan bilgilere bakılırsa artık Winter Soldier yok! Onun yerine kahramanımızın yeni ismi White Wolf olacak. Kontrolü dışında kendisine yaptırılanları geride bırakan Bucky Barnes kahramanlarımızın arasına katılacak ve Thanos’a karşı mücadele verecek. Bu değişimin tam olarak nasıl gerçekleşeceğine ise 27 Nisan’da şahit olacağız.

Avengers Infinity War fragmanı