reklamı kapat

POPÜLER

Lex Luthor

Jesse Eisenberg’in Lex Luthor’u Man of Steel 2’ye göz kırpıyor

Batman v Superman‘in kötüsü olarak izleyici karşısına çıkan Jesse Eisenberg övgüden çok, eleştirilerle gündeme gelmişti. Onun Lex Luthor’u pek beğenilmemiş olmasına rağmen DC sinematik evreninin geleceğinde önemli bir rol oynayacak gibi görünüyor. Eisenberg de yola devam etmek konusunda istekli konuşuyor.

Bildiğiniz gibi Lex Luthor, Justice League‘de önemli bir rol oynamasa da film sonu sahnelerden birinde karşımıza çıkmıştı. Deathstroke‘un boy gösterdiği bu sahne DC’nin gelecek projelerinde kötülere odaklanılacağı imajı vermişti. Kahramanlarımızın bir araya gelişine benzer şekilde kötülerin de aynı amaç etrafında toplanacağı mesajı verilmişti. Öte yandan Jesse Eisenberg’in Man of Steel 2‘de yer alma ihtimali de bulunuyor. Superman’in en büyük düşmanlarından biri olan Lex Luthor’un DC sinematik evrenindeki geleceği Jesse Eisenberg’in kendisine soruldu. Onun yanıtı ise pek bilgilendirici olmadı.

“Umarım Man of Steel 2’de olurum. Doğrusunu söylemek gerekirse benim de net bir fikrim yok. Fakat Lex Luthor’u canlandırmayı sevdiğimi söyleyebilirim. Sinema açısından baktığımda hayat vermekten en fazla ketif aldığım karakter o oldu. Bu yüzden yeniden Lex olmak isterim. Fakat DC’nin gelecek programını bilmiyorum.”

Jesse Eisenberg‘in yorumundan Man of Steel 2 için kendisiyle irtibata geçilmediğini anlıyoruz. Fakat oyuncu bu filmde rol almaya fazlasıyla sıcak bakıyor gibi görünüyor. Bakalım merakla beklenen filmin kötüsü Lex Luthor mu olacak, yoksa başka bir çizgi roman karakteri mi?

Justice League fragmanı