reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Zombieland Double Tap

Zombieland Double Tap filminden ilk fragman [İzle]

Beyaz perdenin en sıra dışı zombi filmi Zombieland Double Tap geri dönüyor. Büyük merakla beklenen devam filminden ilk fragman sonunda gün yüzüne çıktı.

Advertisement

Zombieland’in karşımıza çıkışının üzerinden tam on sene geçti. Takvimler 2009’u gösterirken seyrettiğimiz bu film arklı ve eğlenceli tarzıyla beğeni toplamıştı. Ardından 2019 yılının başında bu hikayenin devam edeceği belli oldu. Uzun süre Zombieland 2 olarak anılan projenin adı #10YearsChallenge ile açıklanmıştı. Yönetmen koltuğunda ise son olarak Venom ile gündeme gelen Ruben Fleischer‘ı görüyoruz. Orijinal filmin yanı sıra Deadpool’un de senaristi olan Paul Wernick ve Rhett Reese ikilisi filmi kaleme alıyor. Zombieland Double Tap filminin oyuncu kadrosunda Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Emma Stone ve Abigail Breslin yer alıyor. Onlara Zoey Deutch, Bill Murray, Rosario Dawson, Dan Aykroyd, Avan Jogia, Luke Wilson ve Thomas Middleditch gibi isimler eşlik ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

10 sene sonra gelen Zombieland Double Tap

Paylaşılan fragmanda en çok dikkat çeken şeylerden biri oyuncuların 10 yılda katettiği yol oluyor. Emma Stone bu süreçte Oscar Ödülü kazandı. Woody Harrelson, Jesse Eisenberg ve Abigail Breslin ise adaylık elde etti. Fragmana baktığımızda ise geçen zamanın ardından kahramanlarımızın ne kadar büyüdüğünü görüyoruz. Fakat bu zaman pek bir şey değiştirmemiş gibi görünüyor. Karakterlerimiz tıpkı bıraktığımız gibi. Fragmanın enteresan yanı ise finali oluyor çünkü ekip tıpkı kendilerine benzeyen ikinci bir grupla karşılaşıyor. Bunun nasıl mümkün olduğunu ise 18 Ekim 2019‘da görebileceğiz. Paylaşılan ilk fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.