reklamı kapat

POPÜLER

Zombieland 2 ve The Walking Dead

Emma Stone’un muhteşem Zombieland 2 ve The Walking Dead fikri

Sevilen oyuncu Emma Stone‘un Zombieland 2 ve The Walking Dead dünyalarını bir araya getirecek oldukça basit bir fikir ortaya attığı ancak bunu gerçekleştirmenin mümkün olmadığı ortaya çıktı.

Advertisement

Zombi kıyameti denildiği zaman akla gelen belli başlı bazı yapımlar var. Ufak bir liste yapmaya kalksak sıralamanın başında Zombieland ve The Walking Dead’in yer alacağına şüphe yok. Bu iki yapım farklı tarzlarıyla izleyicilerin akıllarında yer etmeyi başardı. The Walking Dead macerasına yeni diziler ve farklı projelerle devam ederken, Zombieland on yıllık aranın ardından beyaz perdeye geri döndü. Zombieland Double Tap ülkemizde vizyona girmeyecek ancak yakında diğer ülkelerdeki izleyicilerin karşısına çıkmaya başlayacak. Bu sebeple tanıtım çalışmaları hız kazanmış durumda. Filmin yönetmenliğini üstlenen Ruben Fleischer, Emma Stone’un ortaya çok enteresan bir fikir attığını açıkladı. Bu fikir en sevilen iki zombi yapımının kahramanlarını bir araya getirmeyi amaçlıyordu.

Zombieland 2 ve The Walking Dead buluşması

“Emma Stone’un çok keyifli bir fikri vardı. Zombieland’in karakterleri kıyamet sonrası dünyada yollarını bulmaya çalışırken, karşılarına The Walking Dead dizisinde gördüğümüz bazı karakterlerin çıkmasını istiyordu. Sadece sessizce bizim karakterlerin yanlarından geçeceklerdi. Fakat bu fikri hayata geçirmek mümkün olmadı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası biz de Emma Stone’un bu fikrini şahane bulduk. Hiçbir konuşma yaşanmasa bile, The Walking Dead’in karakterlerinin fondan geçmesi izleyicilerin yüzünü güldürürdü.

İlginizi çekebilir

Zombieland 2 fragmanı