reklamı kapat

POPÜLER

Man of Steel 2 yapım aşamasında

DC sinematik evrenine ait haberlere doyamadığımız bir hafta geçirirken, Harley Quinn’in kendi filminin duyurulmasının ardından ufukta Man of Steel 2 de göründü.

668 milyon dolar gişe hasılatı ve Batman v Superman’e kıyasla olumlu eleştirilerle Man of Steel‘ın ardından beklediğimiz film Batman v Superman: Dawn of Justice değildi. DC sinematik evreninin genişlemesini sağlayan ve Justice League’e kapı aralayan bu film, Superman’in devam filmini de erteledi. Wonder Woman, Batman, Flash ve Cyborg’un kendi fimlerinin geleceği düşünülünce Man of Steel 2’den haber çıkmaması Superman hayranlarını da merakta bırakmıştı. Kafaları kurcalayan bu sorunu Henry Cavill‘in menejeri çözdü.

2016 yılında 64,5 milyon dolar ile Forbes’un en çok kazanan aktörü listesine zirveden giriş yapan Dwayne “The Rock” Johnson‘ın menejeri olan Dany Garcia aynı zamanda Henry Cavill’ın da bir süredir menejerliğini yapıyor. Alanında uzman olan Garcia’nın Cavill için de büyük planları var. Aktörün çalışma temposunu bir saniye olsun düşürmeyen Garcia, Cavill’ın Justice League çekimlerinin yanı sıra yeni Superman filmi için de hazırlıklara başladığını belirtti. Bir iki yıl içinde Cavill’ın ününün hiç olmadığı kadar artacağını söyleyen Garcia’nın aktör için planları bilinmez ancak DC sinematik evreninde Cavill’ı daha çok göreceğiz gibi görünüyor.