reklamı kapat

POPÜLER

Harley Quinn kendi filmine kavuşuyor

Daha Suicide Squad filmi gösterime girmeden konuşulan dedikodular resmiyete kavuştu. Margot Robbie‘nin Harley Quinn’i kendi filmine kavuşuyor.

DC sinematik evreni genişlemeye devam ederken arkasından da bitmek tükenmek bilmeyen tartışmaları sürüklüyor. Beğenilsin ya da beğenilmesin, Batman v Superman: Dawn of Justice hala konuşuluyor, Suicide Squad ise üstüne yeterince ilgi çekmeyi başardı. Warner Bros. yönetmen ve senaristleri ne kadar darlıyor bilemeyiz ancak iddiaların aksine DC evreninden ümidini kesmiş değil. Margot Robbie’in övgü toplayan Harley Quinn’i kendi filmine geçiş yaptı bile.

The Hollywood Reporter‘ın özel haberi Robbie’nin Harley Quinn filminin resmiyet kazandığını duyurdu. Warner Bros. ile şimdiden iki projelik anlaşmaya imza atan Robbie’nin anlaşmalarından biri Harley Quinn filmi; diğeriyse Dean N. Jensen’ın Queen of the Air kitabının uyarlaması.

Robbie’nin baş yapımcı olarak yer alacağı Harley Quinn filminin konusu ve çıkış tarihi ise şimdilik askıda. Joker & Harley ilişkisi görebileceğimiz film aynı zamanda DC’nin Birds of Prey serisine giriş de yapabilir. Olası bir Joker & Harley filminde ana odağın Harley olabileceğinden ise emin değiliz. Warner Bros.’un ikonik kadın karakterlerin filmlerini çekmesi ise oldukça sevindirici. Wonder Woman’dan sonra Harley Quinn haberi ile Marvel’ın da kadın süper kahraman başrollü film projelerini hızlandıracağını düşünüyoruz.