reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 7 suya ne kadar dayanabiliyor? [Video]

iPhone 7 Plus başta Amerika olmak üzere dünyanın belirli ülkelerinde satışa sunuldu. Tabii beklendiği üzere cihazı satın alan bazı kullanıcılar hemen testler yapmaya başladı. Son olarak sizlerle iPhone 7 ile yapılan çizilme testini paylaşmıştık. Şimdiyse cihazın suya dayanıklılığının ne kadar iyi olduğunu gösteren videolar YouTube’da yerini aldı.

Testlerin ilkinde iPhone 7 Plus suyun içerisinde uzunca bir süre bekletiliyor. Sonrasında ise meyve suyu ve sıcak kahve ile test devam ediyor. Testin sonunda cihazın içi açılıyor ve su kaynaklı olarak herhangi bir hasarın oluşmadığı dikkat çekiyor. Ayrıca cihazın sudan çıktıktan sonra başarılı şekilde çalışmaya devam ettiği görülüyor. Bir diğer videoda ise sörf yapan kadının iPhone 7 ile çektiği görüntüler yer alıyor. Suyla temas ettikten sonra dokunmatik ekran algılamadığı için denize girmeden kayıt tuşuna basılıyor ve suyun altında çekim gerçekleştiriliyor. Bunun sonucunda cihaz herhangi bir hasar almıyor ve çalışmaya devam ediyor. Buna rağmen Apple’ın cihazı denizde kullanılmamasını tavsiye ettiğini belirtmemiz gerekiyor. Son videoda ise iPhone 7 bir akvaryumda canlı yayında 7 saat 30 dakika kalıyor ve çalışmaya devam ediyor. Suya dayanıklılık testlerine aşağıdaki videolardan göz atabilirsiniz.

VİDEOLAR

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“iPhone 7 suya ne kadar dayanabiliyor? [Video]” için 6 cevap

 1. tayguncifci dedi ki:

  Yaaa iphone la ilgili iyi bir haber oldumu nasilda kefiyle yayinliyosunuz. Ama hiç olumsuz bi haber goremeyiz sitenizde.
  Bu kadar fun olmayın log. İphone Telefondan garip sesler geliyo haberlerleri tüm sitelerde ama bi sizde yok.

 2. YHH dedi ki:

  Arkadaş “bu kadar fun olmayın log” derken, bu kadar komik olmaya hiç gerek yok anlamında demiş sanırım. Kendisi biraz ciddi.

 3. tayguncifci dedi ki:

  Valla ciddiyim. Log dergisinde hiç apple ile ilgili kötü haber görmedim ben. Biraz taraflı haber yapıldığına inanıyorum.

 4. Nejat Jobs dedi ki:

  İnanmakla suçlamak arasında fark var. Yıllardır tüm teknoloji haberlerini buradan takip ediyorum. Gerçek neyse onu okuyoruz.

  Ama taraflı haber okumaya alıştığımız için tarafsız haber görünce kendimizce taraf yaratıyoruz. Kötü haber, olumsuz haber olduğunda da yayınlanıyor. Ama nedense görülmüyor… Aklımda kalanlardan örnek olsun diye paylaşayım. iPhone’dan ses geliyorsa onu da yazarlar merak etme.

  http://www.log.com.tr/jet-black-iphone-7-satin-almak-isteyenlere-kotu-haber/

  http://www.log.com.tr/konusma-sirasinda-asiri-isinan-iphone-6-patladi/

 5. tayguncifci dedi ki:

  Çok komiksiniz gerçekten. Olmayan haber bi anda ortaya çıkar ve ben özür dileyecegim öylemi. Peki kusura bakmayın log ekibi. Hata benim.