reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 7’nin en net görseli ortaya çıktı

iPhone 7 ile ilgili olarak bu zamana kadar birçok görsel sızdı. Ancak bu görseller sızıntıların doğasına uygun olarak oldukça kötü bir kalitedeydi. Şimdiyse iPhone 7’nin bu zamana kadarki en net görseli ortaya çıktı.

Cihazın arka tarafını gösteren görselde her şey en net haliyle görülebiliyor. Beklendiği üzere farklı bir şekle bürünmüş olan anten çizgileri ve daha büyük kamera bölümü sızıntının dikkat çeken yanlarından. Maalesef halen ön kısım için elimizde net bir görsel olmadığı için home tuşunun akıbetini bilemiyoruz. Bu nedenle home tuşunun sanal olacağı yönündeki iddiaların kesinleşmesi için bir süre daha beklememiz gerekiyor.

400 iPhone kullanıcısı ile yapılan ankete göre bu kullanıcıların yüzde 15’i iPhone 7‘ye terfi etmeyi planlıyor. Yüzde 29’luk kesim ise telefon satışa sunulduktan sonra karar vereceğini belirtiyor. iPhone 7’de A10 işlemcinin yer alması, 32 GB depolama alanının bulunması, gelişmiş suya dayanıklılık özelliği sunması ve daha hızlı LTE- Wi-fi bağlantısıyla gelmesi bekleniyor. 3GB RAM ve çift kameranın ise Plus modeline özel olacağı iddia ediliyor. Tüm bu iddiaların gerçekliğini öğrenmek için Eylül ayındaki sunumu beklemekten başka çare görünmüyor.

iphone77