reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 7’nin tüm detaylarını gözler önüne seren 4K video

iPhone 7’nin bu zamana kadar birçok sızıntı görseliyle karşılaştık. Bu fotoğraflar zorlu koşullarda çekildiğinden ötürü olsa gerek genelde çok kötü görünüyor ve bu durum detayları görmemizi engelliyordu. Cihazın maketiyle hazırlanan 4K çözünürlüğündeki bu video ise sızıntılara noktayı koyacak gibi görünüyor.

Habere konu olan videoda şimdiye dek hiç görmediğimiz kadar net bir şekilde telefona göz atma fırsatı yakalıyoruz. Telefonun her tarafının görülebildiği video yine de bazı sorulara tam anlamıyla cevap veremiyor. Örneğin maket modelin yan tarafında sesi tek hamleyle açıp kapatmaya yarayan butonun kaldırılacağı iddia ediliyordu. Ancak butonun maket modelde yer aldığını görüyoruz. Home tuşunun fiziki değil de sanal tuş olacağı ve titreşimli geribildirim sağlayacağı yönündeki iddialar da şimdilik cevapsız kalıyor. Telefonun alt kısmında çift hoparlör bulunacağı iddiaları uzun süredir konuşulsa da yalnızca bir tarafın hoparlör olacağı ve diğer kısmın mikrofon olarak kullanılacağı da yeni gelen iddialar arasında yer alıyor.

Videoda uzun süre önce ortaya çıkan iPhone 7 kılıfı da cihaz üzerinde deneniyor ve tam olarak uyduğu göze çarpıyor. Bunun haricinde iPhone 7 Plus’ın çift kamerası bir kez daha kendisini gösterirken iddia edilenin aksine Smart Connector bağlantısının olmaması dikkat çekiyor.  iPhone 7 ve iPhone 7 Plus piyasaya sürülmeden önce görebileceğimiz muhtemelen en net videoya haberin görselinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“iPhone 7’nin tüm detaylarını gözler önüne seren 4K video” için bir cevap

  1. Emin Göroğlu dedi ki:

    Her iki cihazın da IMEI numaraları aynı, ayrıca cihazlar üzerinde bulunan A1429 model numarası iPhone 5 modeline ait. Bu durum şahsen bu cihazların Apple ile alakasız dikkat çekmek isteyen yabancı bir kanalın yalnızca kasa üretimi olduğunu düşünmeme sebep oldu.